ERA Amiral Bursa’da Hizmete Girdi

Bursa Nilüfer'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

02 Ekim 2014
ERA Amiral Bursa’da Hizmete Girdi

Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yeni bir soluk getiren ERA Türkiye, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bir şube daha açtı. Şubeye verilen isim Era Amiral oldu.

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe yüksek eğitim standardı ve farklı bakış açısıyla yeni bir soluk getiren ERA Türkiye, yeni ofisleri ile büyümeye devam ediyor. ERA Türkiye’nin kısa zamanda hızla büyüyen franchise ağına, son olarak Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hizmete giren ERA Amiral katıldı.

‘Nitelikli gayrimenkul danışmanlığı’ felsefesiyle aralıksız büyümesini sürdüren ERA Türkiye, franchise ağına yeni bir ofisi daha ekledi. Son 1 ayda 7’nci ofisini açan ERA Türkiye, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde ERA Amiral’i hizmete soktu. ERA Amiral, Bursalılara nitelikli gayrimenkul danışmanlığı felsefesiyle hizmet verecek.

TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDAN TALEP VAR

ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, ERA Amiral’ in açılışında yaptığı konuşmada, amaçlarının sadece ofis açmak olmadığını, franchise ağına sürekli destek verebilecek bir çizgide yürümek olduğunu söyledi. Baygan, “ ERA Türkiye olarak, önümüzdeki dönemde Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve İzmir başta olmak üzere büyük illerde ERA markalı ofislerin sayısını artırmayı hedefliyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemde özellikle Doğu Anadolu illerinden çok sayıda başvuru alıyoruz. Ancak bizim önceliğimiz, ofislerin geliştirilmesi ve tutundurulması konusu. Bu açıdan büyümemizde, sürekli destek kriterini öncelikli olarak düşünüyoruz. Kısa süre içinde 40 ofise çıkmayı hedefliyoruz” dedi.

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEK

Gayrimenkul sektörünün geçmiş dönemlerde olduğu gibi gelecek yıllarda da kazandıracağını ifade eden Mustafa Baygan, “ Yatırım oranı çok bilinen franchising sistemi olan gıda sektörüne oranla çok daha düşük ve yatırımın geri dönüşü çok daha hızlı olan bir sektör olması da çok avantajlı hale getiriyor. Geçtiğimiz bir kaç senelik dönemde çok sayıda markanın Türkiye’ye girmesi de bu alanın karlılığını gösteriyor. ERA olarak, eğitime yatırım yapanın, farklı olanın franchising sistemi sayesinde başarılı olmasının yüzde 100 garantili olduğunu iddia ediyoruz” şeklinde konuştu.

ERA AMİRAL

ERA Türkiye’nin Bursa’daki yeni ofisi ERA Amiral’in brokerlerı Günel Gençler ve Erkan Gençler. 1974 Bulgaristan doğumlu olan Günel Gençler, 2001’de Pamukkale Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Gıda, sigortacılık ve finans sektörlerinde kariyeri olan Günel Gençler, ‘Uluslararası Emlak Danışmanlığı Sertifikası’na sahip.

ERA Amiral’in bir diğer brokerı Erkan Gençler de 1969’da Bulgaristan’da dünyaya geldi. 1995 yılında Ankara Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Erkan Gençler, mezun olduktan hemen sonra Rusya Belgorod Yüksek İnşaat Akademisi’nde yüksek lisans yaptı. Sigortacılık sektöründe deneyimi olan Gençler Bulgarca, Rusça ve Fransızca biliyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Türk yatırımcılara ABD’de yatırım yapma fırsatı

Türk yatırımcılara ABD’de yatırım yapma fırsatı

Amerika’nın Teksas eyaletinde 2009 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden ABD Emlak Yatırım Danı

07 Kasım 2017


Strada Bahçeşehir arazisinde Akzirve Challenge heyecanı sürüyor

Strada Bahçeşehir arazisinde Akzirve Challenge heyecanı sürüyor

Strada Bahçeşehir proje arazisi, 17 Eylül’de tamamlanan Akzirve Challenge Off Road etkinliğinin 12 K

07 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.