Erguvan İnşaat Yeni Projesi İçin Ön Talep Topluyor

22 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Erguvan İnşaat Yeni Projesi İçin Ön Talep Topluyor
Erguvan inşaat halkın katılımıyla detaylarını belirlediği yeni projesi için ön talep toplamaya başladı. Erguvan İnşaat Kurtköy projesinde metrekaresi 3 bin 300 TL'den başlıyor...

Erguvan İnşaat yeni projesinin temelini attı. 12 bin kişinin katıldığı anketle şekillendirdiği yeni projesi İstanbul Anadolu yakasında Kurtköy'de yer alıyor.

Erguvan İnşaat'ın Kurtköy'deki 5. projesinin tüm detayları Eylül ayında gerçekleşecek lansman ile paylaşılacak. Erguvan İnşaat Kurtköy projesinin metrekare birim fiyatı 3 bin 300 TL olarak belirlendi.

10 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen olan proje rezidans konseptinde inşa ediliyor. İsmi dahil hiçbir detayının paylaşılmadığı proje Ankara Caddesi üzerinde yükseliyor.

Erguvan İnşaat Kurtköy projesinin 5 kilometre yarıçapında 5 üniversite kampüsü ve 11 büyük firmanın genel merkezi bulunuyor. Proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Teknopark'a yakın mesafede konumlanıyor. Bu özellikleriyle projede kiralama ve kiracı sıkıntısının yaşanmayacağı öngörülüyor.

"Erguvan İnşaat Yeni Projesi İçin Ön Talep Topluyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap