Erguvan İnşaat’ın 5. Projesini Müşteriler Tasarlıyor!

Erguvan İnşaat'ın 5. Projesi Kurtköy'de Teknopark'a komşu olarak yükseliyor. Yeni projesi için anket düzenleyen Erguvan İnşaat projenin bazı detaylarını

11 Ekim 2015
Erguvan İnşaat’ın 5. Projesini Müşteriler Tasarlıyor!

Erguvan İnşaat'ın 5. Projesi Kurtköy'de Teknopark'a komşu olarak yükseliyor. Yeni projesi için anket düzenleyen Erguvan inşaat projenin bazı detaylarını müşteriler ile belirliyor...

Haber: Maide KARADAĞ

WBahçe Kurtköy, Avlu Kurtköy, Loft Dragos, WRoof Kurtköy ve QBahçe Kurtköy projelerine imza atan Erguvan İnşaat Kurtköy'deki 5. projesi için hazırlanıyor. Erguvan İnşaat yeni projesi için bir anket düzenleyerek projenin detaylarını müşterilerin belirmesini istedi.

Anket kapsamında müşterilere ilk olarak "Yaşam alanınızda nasıl bir mimari hayal ediyorsunuz?" sorusu yöneltiliyor. Ardından ferah daireler, ofis katları ve home ofis seçeneklerinin olduğu nasıl bir yaşam alanı istesiniz sorusu geliyor.

Projenin adının ne olacağıda müşterilere soruluyor. Seçenekler arasında Erguvan Park, Erguvan Home ve Erguvan Flat bulunuyor. Ayrıca müşterilerin farklı isim görüşleri içinde alan açılmış durumda.

Son olarak ise müşterilere projede yer alan açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, spor sahası, fitness salonu, bir araçlık kapalı otopark, barbekü alanına ek olarak en beğendiği 3 farklı sosyal olanak soruluyor. Ankete katkıda bulunanlara daire aldıklarında ankastre hediye ediliyor.

18 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek olan Erguvan İnşaat Kurtköy projesi Ankara caddesi üzerinde, Sabiha Gökçen Havalimanı, HABOM ve Teknopark İstanbul ile komşu olarak yükselecek.

İki işlek bulvar arasında konumlanan Erguvan İnşaat 5. Projesi sürekli yatırım alan ve gelişen bir bölgede, Aydos Ormanı’na yakın, Havalimanı, Yüksek Hızlı Tren, TEM, E-5 ve 3. Köprü-Kuzey Marmara Otobanı gibi önemli ulaşım ağlarının birleştiği noktada yaşama geçiriliyor.

Erguvan İnşaat 5. Projesi nerede?

lokasyon-img

Erguvan İnşaat 5. Projesi İletişim
Telefon: 444 5 374

Anket için tıklayınızHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


MESBAŞ’ın TDİ’ye Ait Hisseleri Özelleştirilecek

MESBAŞ’ın TDİ’ye Ait Hisseleri Özelleştirilecek

Mersin Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş.’nin, TDİ’ye ait hissesi özelleştirilecek...

24 Mayıs 2017


Asrın Konakları Marina Satışa Çıktı!

Asrın Konakları Marina Satışa Çıktı!

Kuran İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Asrın Konakları Marina satışa çıktı...

24 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat