Eroğlu Gayrimenkul Cityscape 2015’te Boy Gösterdi!

Eroğlu Gayrimenkul, dünyanın en önemli gayrimenkul etkinliklerinden biri olan Cityscape Global’da, projelerini yatırımcılarına tanıttı.

17 Eylül 2015
Eroğlu Gayrimenkul Cityscape 2015’te Boy Gösterdi!

Eroğlu Gayrimenkul, dünyanın en önemli gayrimenkul etkinliklerinden biri olan Cityscape Global’da, projelerini yatırımcılarına tanıttı.

Eroğlu Gayrimenkul 8-10 Eylül 2015 tarihleri arasında, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilen Cityscape Global’da dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcılarına projelerini tanıtmak üzere yerini aldı. Eroğlu Gayrimenkul’un inşaat sektöründe imza attığı karma projeleriyle yer aldığı fuara bu yıl, 300’e yakın yerel, bölgesel ve uluslararası gayrimenkul şirketi ve 61 Türk firması katıldı.

eroglu-gayrimenkulden-cityscape-degerlendirmesi1442404840-3

Eroğlu Gayrimenkul’un kentin yeni merkezi Seyrantepe’deki Skyland istanbul ve Bursa’nın yeşil ilçelerinden Nilüfer’deki Harmony Towers projeleri fuarda tanıtılırken, özellikle bu projeleri Körfez bölgesindeki yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu fuara ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu:

“Cityscape Global yabancı yatırımcıları Türkiye’ye çekmek için etkin bir platform. İç piyasada yaşadığımız dönemsel daralmalar nedeniyle yabancı yatırımlara ulaşabildiğimiz Cityscape Global gibi fuarlar büyük önem taşıyor. Biz de bu yıl üçüncü kez katıldığımız fuardan hedeflerimiz doğrultusunda ayrıldık”

Bu yıl yeni firmaların; özellikle Türkiye’den birçok firmanın fuara katıldığına dikkat çeken Eroğlu sözlerine şöyle devam etti:

“Birçok gayrimenkul şirketinin katıldığı Cityscape Global’da çok iyi bir pazar oluşuyor. Fuarda İstanbul Seyrantepe’deki Skyland ve Bursa Nilüfer’deki Harmony projelerimizi uluslararası gayrimenkul dünyasının beğenisine sunarak; potansiyel müşterilerimizle buluşma fırsatı yakaladık. Yatırımcıların standımıza ve projelerimize gösterdiği ilgiden çok memnunuz. Fuara katıldığımız her yıl gördüğümüz ilgi daha da artıyor.”

eroglu-gayrimenkulden-cityscape-degerlendirmesi1442404840-2

Dünyaca ünlü yapılara attığı imza ile adından söz ettiren mimari, şehircilik ve tasarım şirketi Broadway Malyan’ın Kapadokya’nın peri bacalarından esinlenerek tasarladığı Skyland İstanbul, rezidans, ofis kuleleri, otel ve alışveriş merkezinden oluşuyor. Proje, havaalanları, metro istasyonu, köprü ve ana yollara yakınlığı ile yaklaşık 12 bin kişiyi buluşturan hareketli bir merkez olacak. Bursa’da Uludağ manzarası gören daireleri, 6 katlı teras evleri, 5500 m² büyüklüğündeki iç avlusu ile 23 ve 28 katlı iki kuleden oluşan Harmony Towers, Bursa’nın yeni ikonu olarak yükseliyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Atış Yapı Bursa’da okul yapacak

Atış Yapı Bursa’da okul yapacak

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Atış Yapı tarafından hayata geçirilecek olan ‘Kaya Ali Atış İlköğreti

18 Temmuz 2017


Ziraat GYO Faaliyetlerine Başladı

Ziraat GYO Faaliyetlerine Başladı

1,3 milyar lira ödenmiş sermayesi olan Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı faaliyetlerine başladı..

07 Kasım 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat