Eroğlu Holding'ten Gözaltı Açıklaması

18 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Eroğlu Holding'ten Gözaltı Açıklaması
Eroğlu Holding bugün yapılan arama çalışmaları ve gözaltı kararı için yazılı açıklamada bulundu. İşte o açıklama...

FETÖ soruşturması kapsamında Eroğlu Holding patronları için bugün gözaltı kararı çıkarıldı. Bugün merkezlerinde arama çalışmaları yapılan Eroğlu Holding’ten açıklama geldi.

Açıklamada; “Eroğlu Holding binasının bir katında Yönetim Kurulu Başkanımızın geçmişte TUSKON’daki adından dolayı bir arama gerçekleştirilmiştir. Görevlilere gerekli tüm bilgiler ve belgeler verilmiş, bunun üzerine arama kısa sürede sona erdirilmiştir” denildi.

AYDINLI GRUP VE EROGLU HOLDİNG PATRONLARINA GÖZALTI KARARI

TUSKON ya da FETÖ’ye finans sağlayan herhangi bir kurumla ilişkilerinin olmadığı belirtilen açıklamada, “Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nurettin Eroğlu TUSKON yönetiminde değildir, bu kuruluşla herhangi bir bağlantısı yoktur” ifadeleri kullanıldı.

NURETTİN EROĞLU'NDAN MEKTUP

Soruşturma çerçevesinde Holding ve bağlı şirketlerin faaliyetlerini etkileyecek hiçbir bir değişiklik, şirketin itibarına gölge düşürecek herhangi bir olumsuzluğun söz konusu olmadığu belirtilirken, “Tüm yöneticilerimiz ve çalışanlarımızla hepimiz görevimizin başındayız, devletimizin yanındayız, Türkiye için üretmeye devam ediyoruz” ifadeleriyle açıklamaya son verildi.


"Eroğlu Holding'ten Gözaltı Açıklaması" haberine ait yorum yok

Yorum Yap