Esenyurt Evim Yüksekdağ Projesi Görücüye Çıktı

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

21 Ocak 2016
Esenyurt Evim Yüksekdağ  Projesi Görücüye Çıktı

Evim Yüksekdağ projesi görücüye çıktı. 50 ay 0 faizle konut sahibi olunabilen Evim Yüksekdağ projesinde 2+1 daireler 245 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor…

Daha önce BTC markası ile Lemuria Evleri projesini hayata geçirilen Yüksekdağ Gayrimenkul Esenyurt’taki yeni projesi Evim Yüksekdağ projesinin görücüye çıkardı.

Esenyurt’ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesi 11 dönüm alan üzerinde yükseliyor.

Evim Yüksekdağ Esenyurt projesinde 365 konut ve 9 adet dükkan yer alıyor.

Evim Yüksekdağ projesinde
90-112 metrekare 2+1 daire
142-148 metrekare 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Evim Yüksekdağ FİYATLARI
Evim Yüksekdağ fiyatları şöyle;
2+1 daireler 245 bin TL’den
3+1 daireler ise 360 bin TL’den başlıyor.

EVİM YÜKSEKDAĞ ÖDEME PLANI: 50 AY SIFIR FAİZLE
Evim Yüksekdağ ödeme planına göre 2 farklı seçenek sunuluyor. Buna göre yüzde 25 peşinat verildiğinde 40 ay vade farksız taksit yapılıyor. İkinci bir ödeme seçeneğine göre ise yüzde 35 peşinat veriliyor kalan yüzde 65 ise 50 ay 0 faizle taksitlendiriliyor.

Evim Yüksekdağ projesinin sosyal olanakları arasında ise güvenlik, otopark, yüzme havuzu, sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, açık spor alanları, buhar odası, kamelyalar, süs havuzları ve oturma alanları yer alıyor.

75 MİLYON TL’LİK YATIRIM
75 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesinde konut teslimlerinin 30 Haziran 2018’de yapılması planlanıyor.

EVİM YÜKSEKDAĞ NEREDE?
Toplam inşaat alanı 65 bin metrekare olan Evim Yüksekdağ projesi Esenyurt’ta Nazım Hikmet Bulvarı üzerinde konumlanıyor.

YÜKSEKDAĞ MARKALI İLK PROJE
Evim Yüksekdağ projesinin Yüksekdağ markalı ilk projeleri olduğuna dikkat çeken Yüksekdağ Gayrimenkul Celal Yüksekdağ, “Daha önce Esenyurt’ta BTC markası ile Lemuria Evleri’ni yaptık ve teslim ettik. Ama artık Yüksekdağ markası ile yolumuza devam edeceğiz. Evim Yüksekdağ, ilk markalı projemiz fakat 10 yıllık bilgi birikimimizi yansıttığımız da bir proje” dedi.

4 YENİ PROJE DAHA GELİYOR
Evim Yüksekdağ’ın yanı sıra 4 yeni projeye daha start vermeye hazırlandıklarını söyleyen Celal Yüksekdağ, projelerden üçünün İstanbul’da Üsküdar, Topkapı ve Alibeyköy’de bir diğerinin ise Bodrum’da konumlandığını söyledi.

ÜSKÜDAR’DA KENTSEL DÖNÜŞÜM
İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar’da Yeşil GYO ile birlikte kentsel dönüşüm yapacaklarını belirten Yüksekdağ, “Üsküdar’da Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde toplam 100 dönüm bir alanı dönüştüreceğiz” diye konuştu.

TOPKAPI’DA FABRİKA ALANINI DÖNÜŞTÜRECEK
İstanbul’da bir diğer projesinin de Topkapı’da yer aldığını belirten Yüksekdağ, “Topkapı’da bir fabrika alanını dönüştüreceğiz. 15 dönümlük bir arazi. Satılabilir alanı 50 bin metrekare. Yüksekdağ Topkapı projesine 2016’nın ikinci yarısında başlamayı planlıyoruz” ifadesinde bulundu.

ALİBEYKÖY PROJESİ HAZİRAN’DA BAŞLIYOR
Alibeyköy projelerine Haziran ayı gibi başlamayı planladıklarını söyleyen Celal Yüksekdağ, “Yüksekdağ Gayrimenkul Alibeyköy projemiz 50-60 dairelik bir proje. 2016’nın Haziran ayında bu projemize de başlamayı planlıyoruz” şeklinde sözlerini bitirdi.

HABER:Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediye Başkanlığı, Selçuk ilçesi İsabey Mahallesi’nde konumlanan arsanın satışı için

19 Ekim 2017


Başkent Loft projesi 920 bin TL’ye 4+1 ev sahibi yapıyor

Başkent Loft projesi 920 bin TL’ye 4+1 ev sahibi yapıyor

Hemen teslim avantajı sunan Başkent Loft projesi tamamı 4+1 oluşan konutlarını 920 bin TL’den başlay

19 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.