Eskişehir Odunpazarı’nda 26 TOKİ Konutu Satışa Çıkıyor

28 Ağustos 2015
PAYLAŞ
Eskişehir Odunpazarı’nda 26 TOKİ Konutu Satışa Çıkıyor

Eskişehir'e bağlı Odunpazarı Belediyesi, portföyündeki 26 TOKİ konutunu ihale yoluyla satışa çıkarıyor.

Odunpazarı Belediyesi, Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’nin Karapınar Mahallesi’nde yaptığı konutlardan kendi mülküne ait 26 adet konutu açık ihale usulü ile satışa çıkarıyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre; Odunpazarı Belediyesi Encümen Salonunda yapılacak ihale, 27 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek. 10:00 - 12:00 saatleri arasında yapılacak ihaleye katılacak kişilerin, şartlar ve istenilen belgeler ile yeterlilik değerlendirilmesinde uygulanacak kriterleri sağlaması gerekiyor.

DÖKÜMAN BEDELİ 50 LİRA

Yetkililer, vatandaşların, ihale dokümanlarını Odunpazarı Belediyesi Kamulaştırma bürosundan ücretsiz olarak görebileceklerini ve 50 Türk Lirası karşılığında dokümanları satın alabileceklerini belirtti.

Yetkililer, ayrıca ihaleye katılacak kişilerin geçici teminat bedelinin nakit olarak Odunpazarı Belediyesi Gelir Müdürlüğü’ne yatırılması gerektiğini ifade etti. Odunpazarı Belediyesi mülkiyetine kayıtlı aşağıda belirtilen arsalar 2 bin 886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45’inci maddesi gereğince Açık Teklif İhale Usulü ile yukarıda belirtilen tarih ve saatte yapılacak.

(İHA)


"Eskişehir Odunpazarı’nda 26 TOKİ Konutu Satışa Çıkıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap