Eston Şehir Mahallem Satışa Çıktı!

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

19 Ekim 2015
Eston Şehir Mahallem Satışa Çıktı!

Eston Şehir Mahallem satışa çıktı. İşte Eston Şehir Mahallem projesi detayları...

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında Eston İnşaat'a ait Eston Şehir projesini TMSF'den satın alan Polatyol, ilk projesi Eston Şehir Mahallem projesini satışa çıkardı.

Bahçeşehir'de 68 dönüm alan üzerinde yükselen Polatyol Eston Şehir Mahallem projesi toplam 315 bağımsız birinden oluşuyor.

Tepe Evler, Sıra Evler, Yamaç Evler ve Vadi Evler olmak üzere farklı konseptte konutların yer aldığı Eston Şehir Mahallem projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor.
Eston Şehir Mahallem fiyatları ise metrekare bazında 4 bin 300 TL'den başlıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir projesinde daire teslimlerinin ise Temmiuz 2017 yılında yapılması planlanıyor.

Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3.Havalimanı'nı şehre bağlayan yolların üzerinde konumlanan Mahallem Eston Şehir projesinin sosyal olanakları arasında ise;
Mini futbol sahası
Basketbol sahası
Bisiklet yolu
Macera Parkı
Genç aktivite odası
Meyve bahçesi
Peyzajlı doğal dere
Performans atölyesi
2 çocuk oyun alanı
Fitness
Dinlenme alanları
Açık yüzme havuzu
Sauna
Yeme içme alanları
Buluşma salonu yer alıyor.

KİMSEYİ MAĞDUR ETMEDİK
Eston Şehir projesini geçen yıl Eylül ayında TMSF'den devaldıklarını belirten Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Cellaleddin Polat, "Eston Şehir'i geçen yıl Eylül ayında satın aldık. İlk önce yarım kalan villaları tamamlayıp sahiplerine teslim ettik. Kimseyi mağdur etmedik"dedi.

İLK AMA SON OLMAYACAK
Eston Şehir Mahallem projesinin Polatyol olarak yaptırları ilk proje olduğuna dikkat çeken Celaleddin Polat, "Eston Şehir Mahallem ilk projemiz ama son projemiz olmayacak. Altyapı işlerinde gösterdiğimiz başarıyı gayrimenkul sektöründe de göstereceğiz. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında bu sektörde kalıcı işler yapacağız" ifadesinde bulundu.

1.6 MİLYON METREKARE ARAZİ DAHA VAR
Projenin 45 milyon dolarlık bir yatırım olduğunu belirten Polat, "Eston Şehir Mahallem prrojesinin yatırım maliyeti 45 milyon dolar. Bu projeyi 68 dönüm alanı kapsıyor. 1.6 milyon merekare arsamız daha var. Bunun tamamı konut imarlı değil. Önümüzdeki dönemde 1.6 milyon metrekarelik alanı da imarına uygun geliştireceğiz" diye konuştu.

ALTYAPI'DAKİ BAŞARIMIZI GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE DE GÖSTERECEĞİZ
1930'lu yıllardan bu yana ticareti içinde olduklarını söyleyen Polat, "1930 yılından bu yana ticaretin içindeyiz. Son 55 yıldır da inşaat sektöründeyiz. 9 ülkede yol ve baraj gibi altyapı yatırımlarımız var. Tamamlanmış işlerimizin büyüklüğü 2 milyar dolar. Şu an devam eden işlerin ise 1 milyar dolar. Altyapı işindeki başarımızı gayrimenkul geliştirme işinde de göstereceğiz" şeklinde konuştu.

Eston Şehir Mahallem iletişim
Tel: 444 86 16
Detaylı bilgi için tıklayınız

HABER:Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


4 yorum

a

22 Mar 2016, 22:03

projedeki fiyatları verebilir misiniz?


Şengül Kırmızıtaş

22 Mar 2016, 22:18

http://www.yeniemlak.com/istanbul-basaksehir-emlak-haberleri/eston-sehir-mahallem-fiyatlari. Projenin satış ofisini ararsanız size daha detaylı yarıdımcı olurlar. İyi günler..


Hatıce uzun

04 Nov 2015, 01:35

Methaba bu proje başak şehır ile alakadı var mı bır de tum yapılar villa tipi mi 2-4 katlı binalar yok mu 1+2 veya 1+3 ara daıreler var mı ne kadar tsk ler


Şengül Kırmızıtaş

25 Dec 2015, 23:12

Bahçeşehir Başakşehir'e bağlı. Projede tüm daireler villa tipi değil. Normal daire seçenekleri de var..


GÜNDEM HABERLERİ


Avrupa Konutları Yamanevler projesi senetli konut satışına başladı

Avrupa Konutları Yamanevler projesi senetli konut satışına başladı

Artaş İnşaat, ev sahibi olmayı kolaylaştırmak için bir ilke imza atarak, Ümraniye’de hayata geçirdiğ

16 Ağustos 2017


Ağva Meydan ve Sahil Düzenleme Projesi’nde sona yaklaşıldı

Ağva Meydan ve Sahil Düzenleme Projesi’nde sona yaklaşıldı

İBB Başkanı Kadir Topbaş, Şile’de yaptıkları projelerin çalışmalarını yerinde inceledi. Hayata geçir

16 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat