Ev Alana Bedelli Askerlik Bedava!

İzmir Torbalı'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 Aralık 2014
Ev Alana Bedelli Askerlik Bedava!

İzmir Torbalı’da bir inşaat firması, bedelli askerlikten faydalanmak isteyenler için ilginç bir kampanya başlattı.

Bedelli askerlikle birlikte otomobil ve gayrimenkul piyasası da hareketlendi. Bedelli askerlikten yararlanmak isteyen vatandaş, bedelli askerlik parasını denkleştirebişmek için otomobil, tarla, arsa, ev gibi gayrimenkullerini satışa çıkardı.

Bu yöndeki en ilginç haber ise İzmir'in Torbalı ilçesinden geldi. Torbalı'da faaliyet gösteren Mazkent İnşaat adlı bir inşaat firması, Torbalı'nın Muratbey mahallesinde inşa ettiği 6 katlı apartman için son derece ilginç bir kampanya başlattı. Buna göre bu apartmandan daire satın alan vatandaşların bedelli askerlik ücretleri, firma tarafından karşılanacak.

Firma yetkilisi İbrahim Ağlamaz şunları söyledi:

"Torbalı'da son zamanlarda inşaat faaliyetleri çok yoğun. Biz de ilçemizin önemli inşaat firmalarından biriyiz. Son zamanlarda daire almak isteyen vatandaşlardan indirim ya da kampanya talepleri sıklıkla geliyordu. Bedelli askerlik çıkınca biz de böyle bir kampanya yapalım dedik. Kampanyamız henüz çok yeni olduğu için 'şu kadar talep gördük' gibi bir şey söylemem pek mümkün değil. Ama büyük ilgi bekliyoruz"

TÜM DAİRELERDE GEÇERLİ

Emlak Rotası'nın haberine göre; kampanyanın, inşa ettikleri binadaki tüm daireler için geçerli olduğunu söyleyen Ağlamaz, "Projemiz 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerden oluşuyor. 2 oda 1 salon dairelerimiz 100 metrekare, 3 oda 1 salon dairelerimiz ise 150 metrekare büyüklüğe sahip. Projemizde 7/24 kameralı güvenlik sisteminden ebeveyn banyosuna kadar birçok lüks özellik de mevcut" diye konuştu. Projede 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları ise 175 bin liradan başlıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.