Eval Park İstanbul Satışa Çıktı

Esenyurt’ta yükselen bin 100 konutluk Evalpark İstanbul projesi satışa çıktı. Lansmana özel 48 ay vade farksız taksit imkanının sunulduğu Eval Park İstanbul fiyatları ise 230 bin 400 TL’den başlıyor...

26 Mayıs 2016
Eval Park İstanbul Satışa Çıktı Esenyurt’ta yükselen bin 100 konutluk Evalpark İstanbul projesi satışa çıktı. Lansmana özel 48 ay vade farksız taksit imkanının sunulduğu Eval Park İstanbul fiyatları ise 230 bin 400 TL’den başlıyor...

Eval İnşaat, Eval markasını Beylikdüzü’nden sonra Esenyurt’a da taşıdı. Eval Park İstanbul projesinde satışlar bugün itibariyle başladı.

43 bin metrekare alan üzerinde yükselen Evalpark İstanbul projesi Esenyurt Esenkent’te yükseliyor. Projesinde toplam bin 100 konut yer alıyor.

METREKARESİ 3 BİN TL
217 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projede 9 farklı tipte 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Metrekare birim fiyatlarının 3 bin TL’den başlangıç gösterdiği Evalpark İstanbul daire fiyatları ise 230 bin 400 TL’den başlıyor 600 bin TL’ye kadar yükseliyor.

48 AY SIFIR FAİZLE
İki farklı ödeme seçeneğinin sunulduğu projede yüzde 30 peşinat verildiğinde 36 ay, yüzde 35 peşinatta ise 48 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

DÜKKANLARIN METREKARESİ 10 BİN TL
Evalpark İstanbul projesinde konutların yanı sıra biri market olmak üzere toplam 32 adet de ticari ünete yer alıyor. Marketin büyüklüğü 800 metrekare olurken, diğer ticari alanların büyüklükleri ise 40 ile 230 metrekare arasında değişiyor. Evalpark İstanbul dükkan fiyatları ise metrekare bazında 10 bin TL’den başlıyor.

Esenyurt’ta Tem otoyoluna yakın mesafede yükselen Eval Park Bahçeşehir projesinin sosyal olanakları arasında ise, yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, tenis kortları, çocuk oyun alanları, bisiklet ve yürüyüş parkurları, otopark ve güvenlik yer alıyor.

Normal konut ve rezidans bloklarının olduğu projede rezidansların 24 ayda, konutların ise 36 ayda teslim edilmesi planlanıyor.

NERDEN NEREYE....
Beylikdüzü’nde başlayan butik Eval markalı projeler bizi bugüne getirdi diyen Eval inşaat Genel Müdürü Murat Odabaş, “Eval markası ile bugüne kadar binden fazla insanı konut ve işyeri sahibi yaptık. Bugüne kadar Beylikdüzü bölgesinde butik projeler yaptık. Avantajlı ödeme planlarımız ile müşterinin her zaman odak noktası olduk. Buradan aldığımız cerasetle ilk markalı projemiz Evalpark İstanbul’a başladık” diye konuştu.

MİNİMUM YÜZDE 35 PRİM
Kısa süreliğine avantajlı fiyatlarla satışlarına devam edeceklerini vurgulayan Odabaş, “Evalpark İstanbul projemizin satışlarına bugün itibariyle başlıyor. Fiyatlarımızı kısa süreliğine avantajlı tutacağız. Proje tamamlandığında yatırımcımıza minimum yüzde 35 ile yüzde 50 arasında kazandırmayı hedefliyoruz” ifadesinde bulundu.

ESENKENT MEGA PROJELERLE DEĞERİNİ DAHA DA ARTIRACAK
Esenkent’in değerini hergeçen gün artırdığına dikkat çeken Odabaş, “Esenkent Bahçeşehir’e komşu olmasından dolayı değerini her geçen gün artırıyor. En önemli avantajı ise ulaşım. 2019’da tamamlanması planlanan Mahmutbey Başçeşehir metro hattı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve bağlantı yolları Bahçeşehir’e ulaşımda sürat kazandıracak. Yine Kanal İstanbul projesi var. Kanal İstanbul ister Büyükçekmece’den geçsin ister Küçükçekmece’den biz her iki durumda da ortada kalıyoruz. Projemiz böyle önemli bir noktada yer alıyor” dedi.

ESENYURT İMAJ KAYBINI ATLATTI
Esenyurt’ta bir dönem yaşanan imar sorunlarından dolayı imaj kaybı yaşadığını ama artık bu imaj kaybını atlattığını vurgulayan Odabaşı, “Yaşanan imar sorunlarından dolayı bazı yatırımcıların canı çok yandı. Daha sonra bakanlık ve hükümet devreye girdi ve sorun çözüldü. Şuan itibariyle Esenyurt’ta bir imar sorunu yok. İmaj kaybını atlattı” ifadesinde bulundu.

MÜŞTERİ TAPU İSTİYOR
Esenyurt’ta banka garantörlüğünden ziyade müşterilerin tapu istediğini vurgulayan Eval İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Hançer, “Esenyurt bölgesinde insanlar banka garantörlügünden ziyade tapu istiyor. Eval Park istanbul projemizde kat irtifaklarımız kurulmak üzere” diye konuştu.

BEYLİKDÜZÜ’NDE BİN KONUTLUK ARSA VAR
Esenkent’te yatırımlarına devam edeceklerinin altını çizen Harçer, Beylikdüzü’nde de bin konut geliştirebilecekleri arsa storlarının olduğunu söyledi.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Yeni Türkevi’nin temelleri New York’ta atıldı

Yeni Türkevi’nin temelleri New York’ta atıldı

New York’ta BM binasının karşısında inşa edilecek olan Türkevi binasının temelleri atıldı.

19 Eylül 2017


Vadi Koru lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu

Vadi Koru lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu

Gayrimenkul sektöründe markalı konut üreticilerinden biri olarak ön plana çıkan Invest İnşaat, Ayaza

19 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat