Evlerde Yüksek Çözünürlüklü Güvenlik!

22 Eylül 2015
PAYLAŞ
Evlerde Yüksek Çözünürlüklü Güvenlik!

Plustek Kablosuz Güvenlik Gözetim Kiti ile, hiçbir kablolamaya gerek kalmadan yüksek çözünürlüklü güvenlik çözümü elde edebileceksiniz…

Bugünün dünyasında, güvenlik, gözetim ve izleme ev sahipleri için daha da önemli hale geldi. İş seyahatlerinde ya da işyerinde uzun saatler 'geçirdiğinizde artık aklınız evde kalmayacak. Tayvan Excellence ödüllü şirket Plustek’in ISAF 2015’te de tanıttığı, Plustek Kablosuz Güvenlik Gözetim Kiti ile, hiçbir kablolamaya gerek kalmadan yüksek çözünürlüklü güvenlik çözümü elde edebileceksiniz. Kablosuz teknoloji, kolaylıkla birbirine bağlanan cihazlardan birkaç dakika içinde anlık canlı görüntü akışı alabilmenizi sağlıyor. Cihaz, 5GHz hızda frekans kablosuz ağ teknolojisi ile hızlı ve etkili bir güvenlik çözümü sunuyor.

Kablosuz Güvenlik Kiti, 5GHz bant genişliğinde çalışan 4 yüksek çözünürlüklü kablosuz/wireless güvenlik kamerası ile sınırsız kablosuz gözetim deneyimi yaşatıyor Plustek Kablosuz Gözetim Kiti’ni doğrudan TV'nize bağlayabilirsiniz. Kendi odanızdan evin diğer odalarını izleyebilir, evcil hayvanınızın kontrolünü sağlayabilir bakıma muhtaç yaşlı yakınlarınıza göz kulak olabilirsiniz. Plustek Kablosuz Gözetim Kiti'nin akıllı telefon uygulamaları entegrasyonu ile eviniz tüm gün parmaklarınızın ucunda olacak. Gerçek zamanlı anlık gözetim için bu ürünün yüksek teknolojisi ile akıllı telefonunuzu ya da televizyonunuzu güvenlik kamerası izleme aygıtı olarak kullanabilirsiniz.


"Evlerde Yüksek Çözünürlüklü Güvenlik!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap