Evora Denizli Yüzde 1 Peşinatla Satışta

Evora Denizli projesinde satışlar başladı. Metrekare birim fiyatlarının 2 bin 850 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede yüzde 1 peşinat ve 48 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor...

06 Mayıs 2016
Evora Denizli Yüzde 1 Peşinatla Satışta Evora Denizli projesinde satışlar başladı. Metrekare birim fiyatlarının 2 bin 850 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede yüzde 1 peşinat ve 48 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor...

Emlak Konut GYO güvencesiyle Teknik Yapı tarafından Denizli Merkezefendi’de hayata geçirilen Evora Denizli projesi satışa çıktı.

Emlak Konut GYO’nun Denizli Merkezefendi’deki 115 bin 291 metrekarelik arsa ihalesini alan Teknik Yapı projenin satışlarına start verdi.

10 ayrı parselden oluşan Evora Denizli projesinde toplam bin 500 konut, özel eğitim kurumu ve bir devlet okulu bulunuyor.

Projede büyüklükleri brüt 84,37 metrekare ile 201 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.YÜZDE 1 PEŞİNATLA

Evora Denizli fiyatları metrekare bazında 2 bin 850 TL’den başlıyor. Lansmana özel peşin ödemelerde yüzde 12 indirim imkanı sunulduğu projede düşük peşinat ve vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. Buna göre yüzde 1 peşinat veriliyor. Peşinatın yüzde 24’ü 36 ay sonra ödeniyor. Kalan yüzde 75’i ise banka kredisi ile ödeniyor. Ya da yüzde 50 peşinat veriliyor kalan tutar 48 ay 0 faizle taksitlendiriliyor.

36 AY SONRA TESLİM

36 ay sonra teslimleri yapılması planlanan Teknik Yapı Evora Denizli projesinde organik göletler, kapalı otopark, yüzme havuzu, güvenlik, çocuk oyun alanları, fitness salonu gibi birçok sosyal olanak yer alıyor.

DENİZLİ’YE 1 MİLYAR TL’LİK EKONOMİK HAREKET GETİRECEK

Evora Denizli projesinin lansmanında konuşan Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Bölgelerin gelişen kapıları batıya açılıyor. Merkezefendi’de Denizli’nin batıya açılan kapısıdır. Emlak Konut’un Denizli’ye ilk adımını kutluyoruz. Bu proje Denizli’ye 1 milyar TL’nin ekonomik hareket getirecek. Denizli’ye ve Merkezefendi’ye büyük katkı sağlayacak.” dedi.

İSTANBUL’DAKİ NÜFUS YOĞUNLUĞUNU ANADOLU’YA YAYMALIYIZ

İstanbul’daki Evora projelerinden elde ettikleri başarıyla markayı Denizli’ye taşımaya karar verdiklerini belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, “İstanbul artık doldu. Nüfus 17 milyona yaklaştı. Buna ne alt yapı ne de üst yapı dayanmaz. Kentsel dönüşümde malesef iç açıcı gitmiyor. Bu nedenle İstanbul’da yoğunlaşan nüfusu Anadolu’nun diğer illerine yaymamız gerekiyor. Bu hedefle Denizli’ye adımımızı attık.” diye konuştu.

DENİZLİ EKONOMİSİNİ UÇURACAK

1 yıldır Anadolu’ya açılma politikası kapsamında Nevşehir, Niğde, Ankara’da projeler geliştirdiklerini belirten Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Evora Denizli projesiyle de Denizli’ye adım attıklarını söyledi. Kurum, “Bugüne kadar 50 milyar TL’lik yatırım yaptık. Bu 125 bin bağımsız birime tekabül ediyor. Artık Emlak Konut kalitesini de Anadolu’ya tüm Türkiye’ye yaymayı istiyoruz. Bir yıldır Anadolu’ya açılma politikası kapsamında Nevşehir, Niğde, Ankara’da projeler geliştiriyoruz. Evora Denizli projesiyle de Denizli’ye ilk adımı attık.” dedi.

Evora Denizli projesinin bölge ekonomisine ciddi katkı sağlayacağını belirten Kurum, “Projenin 1 milyar TL’ye ulaşan bir değeri var. 50 bin kişiye istihdam sağlayacak. Yüzde 50’si inşaat sektöründen bu proje için Denizli’ye ciddi bir istihdam gelecek.” dedi.

YIKMAYA DEĞİL TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMAYA GELDİK

Evora Denizli projesiyle bölgede artık standartların yükseleceğine dikkat çeken Kurum, “Biz taşları yıkmaya değil, taş üstüne taş koymaya geldik. Artık standart bu olacak. İşin sonunda kazanan yine Denizli olacak.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Haber: Şengül KIRMIZITAŞ

HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Turizm Merkezi Projesine ÇED Raporu İstendi!

İstanbul Turizm Merkezi Projesine ÇED Raporu İstendi!

Ataköy’deki mega yat limanının da yer aldığı İstanbul Turizm Merkezi projesine bilirkişi olumsuz rap

26 Mayıs 2017


Palmaris Botanica Fiyat Listesi!

Palmaris Botanica Fiyat Listesi!

Siyal İnşaat ve Md Group tarafından hayata geçirilen Palmaris Botanica Konya'da yükseliyor...

26 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat