Evora İzmir projesinde fırsat dönemi başladı

"Hayallerini Erteleme Türkiye" kampanyasına dahil edilen Evora İzmir'de cazip fırsatlar sunuluyor.

11 June 2020
Evora İzmir projesinde fırsat dönemi başladı İzmir'in Alsancak bölgesinde Emlak Konut GYO güvencesiyle Teknik Yapı-Halk GYO ortaklığıyla inşa edilen Evora İzmir projesi, Emlak Konut'un "Hayallerini Erteleme Türkiye" kampanyasına dahil edildi. Konut satışlarının sürdüğü projede yatırımcılara yüzde 0.69 faiz oranlı konut kredisi, yüzde 5 peşinat fırsatı ve yüzde 10 indirim fırsatları sunuluyor.

İzmir'in kalbi Alsancak'ta konut sahibi olmak isteyenlere kaliteli bir yaşam sunmaya hazırlanan Evora İzmir projesi, aynı zamanda ticari ve sosyal amaçlara da yanıt verebilecek özelliklerle donatılıyor.

GENİŞ DAİRE KONSEPTİ PROJEDE YER ALIYOR

İzmirlilerin Alsancak'a gelmesi için iki önemli sebep olduğunu belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, "Evora İzmir, Alsancak'ı doya doya yaşamayı vadediyor. Bununla birlikte çok önemli bir kampanyaya ev sahipliği yaparak, hem yaşam hem da yatırım fırsatı sunuyor" şeklinde konuştu.

Pandemi süreciyle ön plana çıkan geniş daire konseptinin Evora İzmir projesinde de bulunduğunun altını çizen Durabakayım, "Proje kapsamındaki büyük daire sayısı, projenin yüzde 40 civarında olacak. Çok amaçlı bir proje olarak tasarlanan projede huzurlu yaşam alanları, yoğun iş temposunun yaşanacağı alanlardan ayrıştırıldı. Bu kapsamda giriş çıkışları tamamen bağımsız olarak tasarlanan ve 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan bloklar, projedeki otel, kültür ve sanat yerleşkesinin hemen yanı başında yer alacak" ifadelerini kullandı.

"KAMPANYANIN PARÇASI OLMAK BÜYÜK MUTLULUK"

Halk GYO Genel Müdür Vekili Erdal Bekin ise tüm dünyanın önemli bir sınav vererek geride bırakmaya hazırlandığı dönemde ülkemizin ekonomi yönetiminin zamanında aldığı tedbirlerle normalleşme sürecinde emin adımlarla ilerlendiğini belirterek, "Teknik Yapı-Halk GYO Adi Ortaklığı ile Alsancak'ta hayata geçecek Evora İzmir projemiz ile de "Hayallerini Erteleme Türkiye" kampanyasının parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İzmir'e daha fazla değer katacağına inandığımız projemizi halkımızın beğenisine sunarken bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki dönemde de ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum