Eyüp İmar Blokları’nın İmar Planı Askıya Çıktı

İstanbul Eyüp'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

21 Ağustos 2014
Eyüp İmar Blokları’nın İmar Planı Askıya Çıktı

İstanbul'un en değerli bölgelerinden Eyüp'te yer alan İmar Blokları'nın imar planı askıya çıktı ve bölgenin boşaltılma işlemine başlandı.

Eyüp Çırçır Mahallesi'nde yer alan İmar Blokları'nın imar planı bugün askıya çıktı. Boşaltılmaya başlanan Eyüp İmar Blokları'nın yeri Ticaret+Konut, Park ve Raylı Toplu Taşıma İstasyonu olarak belirlendi.

İstanbul Eyüp İlçesi, Çırçır Mahallesi Sınırları İçerisinde 179 ada, 2 nolu parselde yer alan İmar Blokları'na ait 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ile 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği bakanlık tarafından 7 Ağustos 2014 tarihinde onaylandı.

Bugün askıya çıkarılan Eyüp İmar Blokları 19 Eylül 2014 tarihinde askıdan inecek. Eyüp İmar Blokları Şehit Hüseyin Çatalkaş Parkı'nın yanında, Teyfik Aydeniz Spor Salonu'nun karşısında yer alıyor.

İMAR BLOKLARI BOŞALIYOR

Yakında yıkımın yapılacağı Eyüp İmar Blokları yavaş yavaş boşalıyor. Eyüp İmar Blokları'nın yeri imar planında Ticaret+Konut, Park ve Raylı Toplu Taşıma İstasyonu olarak belirlendi.

Eyüp İmar Blokları Nerede?

eyup-imar-bloklarinin-imar-plani-askiya-ciktiHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.