Eyüp’teki Feshane Yenikapı’ya Taşınacak

26 Aralık 2014
PAYLAŞ
Eyüp’teki Feshane Yenikapı’ya Taşınacak

İBB Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'un simgesel yapılarından biri olan Feshane'yi Eyüp'ten Yenikapı'ya taşıyacaklarını açıkladı.

Fuar gibi etkinliklerin düzenlendiği Eyüp'teki Feshane Yenikapı'ya taşınıyor. İBB Başkanı Topbaş, Yenikapı'daki kapalı alanın 9 bin metrekare olacağını söyledi.

İBB Başkanı Topbaş, Feshane'nin taşınacağını 'Karabük Tanıtım Günleri'nde yaptığı konuşmada açıkladı.

Feshane'de düzenlenen 'Karabük Tanıtım Günleri' etkinliğinde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, tanıtım günlerinin yapıldığı Eyüp'teki Feshane'nin taşınacağını duyurdu.

[caption id="attachment_41678" align="aligncenter" width="808"]Feshane Ramazan Ay Etkinlikleri Eyüp'te bulunan Feshane, İstanbul'un simgesel yapılarından biri olup Ramazan ayında düzenlenen etkinliklerle en çok ziyaretçi çeken yerlerden biridir.[/caption]

''HALKIN MAĞDUR OLMAMASI ADINA''

Topbaş, "Organizasyonlar sebebiyle çevrede trafik sorunu fazlasıyla yaşanıyor. Halkımızı mağdur etmemek adına gelecek dönem Feshane'yi, Yenikapı'da kapalı alanı 9 bin metrekare olan alana taşıyarak bu tür organizasyonları çok daha güzel yapma fırsatı bulacağız" dedi.

Topbaş'a göre, bu sayede daha fazla kişi etkinliklere katılma fırsatı bulacak.(AA)


"Eyüp’teki Feshane Yenikapı’ya Taşınacak" haberine ait 1 yorum

Ömer oruç

03 Jan 2016, 06:52

mükemmel bir proje Başarınızın devamını diliyorum Ne zaman hayata geçecek?

mert

Yorumunuz denetim için bekliyor.

Yorum Yap