Flipper Residence projesinde lüks yaşam 500 bin dolardan başlıyor

Bodrum Yalıkavak’ta hayata geçirilen Flipper Residence projesindeki konutlar fiyatları 500 bin dolardan satışa sunuluyor.

18 Eylül 2017
Flipper Residence projesinde lüks yaşam 500 bin dolardan başlıyor Clup Flipper tecrübesiyle yükselen Flipper Residence projesi Bodrum Yalıkavak’ta 5 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Proje 3 blok üzerinden 36 konuttan oluşuyor. Flipper Residence projesinde 2+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Konutların genişlikleri ise 63 ila 145 metrekare arasında değişiyor.

Banka kredisiyle ev sahibi olma seçeneği de sunan projedeki konutların fiyatların 500 bin dolardan başlayıp 950 bin dolara kadar yükseliyor. Hemen teslim olanağı da bulunan Flipper Residence projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunuyor.Modern mimari yapısıyla ön plana çıkan Flipper Residence projesi Bodrum’da Tilkicik Koyu’nda konumlanıyor.
Ayrıcalıklı bir yaşama adım atmanızı hedefleyen Flipper Residence projesinde tekne ile shuttle servisi, havaalanı shuttle servisi ve evlere restoran servisi de yer alıyor.

Lüks ve konforu tek çatı altında birleştiren Flipper Residence Yalıkavak projesinin sosyal olanakları arasında açık yüzme havuzu, güvenlik, otopark, housekeeping, fitness merkezi, SPA, çocuk kulübü ve babysitting, 3 adet restoran, yürüyüş alanları, çocuk oyu alanları bulunuyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


‘Yabancıya konut satışları cari açık için önemli’

‘Yabancıya konut satışları cari açık için önemli’

Konutder Yönetim Kurulu Başkanı ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Yabancıya konut

23 Kasım 2017


Cihan İnşaat ve Kar Group yöneticileri TÜİK verileri değerlendirdi

Cihan İnşaat ve Kar Group yöneticileri TÜİK verileri değerlendirdi

Sektör temsilcilerinde Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Kar Group Yönetim Kurulu Üyesi TÜİK ve

23 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.