Folkart Ilıca Çeşme projesinde satışlar başladı

Folkart Yapı'nın Çeşme'deki yeni çalışması Folkart Ilıca Çeşme projesinde konut satışları başladı.

04 Ağustos 2017
Folkart Ilıca Çeşme projesinde satışlar başladı 32 adet ikiz villadan meydana gelen Folkart Ilıca Çeşme projesi, Folkart Yapı'nın Çeşme'deki bir başka projesi olma özelliği taşıyor. Çeşme'nin Ilıca bölgesinde inşa edilen projedeki villaların tamamı 4+1 konut tipi şeklinde tasarlandı.

FOLKART ILICA ÇEŞME FİYAT LİSTESİ

Satışların başladığı Folkart Ilıca Çeşme projesindeki lüks ikiz villaların fiyatları 2 milyon 750 bin TL'den başlıyor. Projede peşin ödemelerin yanında banka kredisiyle de konut sahibi olabilmek mümkün.

Folkart Ilca eme Projesi

FOLKART'A ÖZGÜN TASARIM

Folkart Ilıca Çeşme projesinde ikiz villaların tasarımı oldukça dikkat çekiyor. Yeni nesil mimari anlayış ile tasarlanan villalar, lüks yaşamın Çeşme'deki simge noktalarından biri olmaya aday durumda.

Dış görünümüyle modern ve lüks bir yaşam yeri olarak gözüken Folkart Ilıca Çeşme, ayrıca içyapısı ile ferah bir yaşam alanı sunuyor. Projede yer alan villaların net büyüklükleri 132 ile 157 metrekare arasında değişiyor. 4 banyo, 4 yatak odası, ebeveyn giyinme odaları gibi özellikleri barındıran villalar, fonksiyonel yapısıyla göz dolduruyor.

YAŞAM STANDARTI YÜKSELTEN İMKANLAR

Folkart Ilıca Çeşme projesi hem avantajlı konumu hem de barındırdığı sosyal imkanlar ile yaşam standartlarını yükseltmeye hazırlanıyor. Denize oldukça yakın bir konumda yer alan proje aynı zamanda muhteşem Ege doğasından da esintiler sunuyor. Öte yandan renkli Çeşme hayatından da uzak kalmayacak proje, hastane ve okul gibi kuruluşlara da yakın bir konumda yer alıyor.

Konut teslim tarihi olarak 2018 Haziran ayı hedeflenen Folkart Ilıca Çeşme projesinde su deposu, jeneratör ve hidrofor gibi kullanışlı sistemler yer alıyor. 2 adet açık yüzme havuzunun bulunduğu projede peyzaj ve çocuk oyun alanları gibi imkanlara da yer verilmiş durumda.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.