Folkart, İzmir'i Dubaililere tanıttı

İzmir'de birçok konut projesi geliştiren Folkart, yurt dışındaki ilk ofisini Dubai'de açtı.

15 December 2021
Folkart, İzmir'i Dubaililere tanıttı Bir süredir Almanya pazarında partner firmalarla iş birliğini sürdürerek kendisine yeni bir alan yaratan Folkart Yapı, yurt dışındaki ilk ofisini Dubai'de açtı. Folkart'ın yurt dışı yatırımlarının hız kazanması bekleniyor.

AA'nın aktardığı habere göre, Folkart Yapı tarafından Dubai'de bir otelde "Dostluk ve Tanıtım gecesi" düzenledi. Folkart Yönetimi, Dubaili yatırımcıları Türkiye'de beraber iş birliğine ve İzmir'e yatırım yapmaya davet etti. Düzenlenen etkinliğe Dubaili yatırımcıların yanı sıra Türkiye'den de katılım oldu.

TARİHİ VE KÜLTÜREL KİMLİĞİYLE ÖNE ÇIKAN ŞEHİR

Toplantıda bir konuşma yapan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, kuruluşlarının 15. yılında Dubai'de ofis açmalarından ve Dubai ve Avrupa üzerinden satış odaklı dünyaya açılmalarından dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

Folkart'ın aile geçmişine dayalı köklü etik değerler eşliğinde sürdürülebilir yenilik bilinci taşıdığını belirten Sancak, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, evrensel yapılar inşa ederek, yatırımcılarına her projede yüksek katma değer sağladıklarını ifade etti.

Konuşmasında İzmir'i Dubaili yatırımcılara tanıtan Mesut Sancak, şehrin 8 bin 500 yıllık tarihe atıfta bulunarak "Aslında ben size bir zamanlar Amazonlar'ın dolaştığı, büyük ozan Homeros'un şiirler dillendirdiği, Büyük İskender'in yeniden kurduğu, çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün şehrinden, tarih koridorlarındaki derin bir yolculuktan, binlerce yıllık tarihsel mirasa sahip İzmir'den sesleniyorum. İzmir, tarihi ve kültürel kimliğiyle, insanlığın eriştiği evrensel uygarlığın beşiği konumunda" ifadelerini kullandı.

İZMİR'DE 25 MİLYAR TL'LİK PROJE

Gecede bir konuşma yapan Folkart Genel Müdürü Metin Sancak ise Folkart'ı ve yeni projelerini tanıttı. Folkart'ın İzmir'den çıkan en büyük konut/ofis geliştiricisi ve üreticisi olduğunu ve sektöründe Türkiye'de öncü rolü taşıdığını belirten Sancak, bugüne kadar bitirdikleri 16 proje dışında, şu anda 8 özel projeyi aynı anda sürdürdüklerini dile getirdi.

İzmir'de yaptıkları ve şu an yürüttükleri tüm projelerin, yatırım değerinin 25 milyar TL'yi aştığını belirten Sancak, Türkiye'nin farklı illerinde de yeni yatırımlar planladıklarına dikkat çekerek Dubaili yatırımcıları projelerini yerinde görmek üzere İzmir'e davet etti.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Fuzul 2024’te İki Katı Büyüme Hedefliyor

Fuzul 2024’te İki Katı Büyüme Hedefliyor

Tasarruf finansman sektörünün öncü markası Fuzul; 2023 yılını aktif büyüklüğünü %100 artırıp 5.4 mil

27 March 2024


DEDEMAN’DAN ÖZBEKİSTAN HAMLESİ

DEDEMAN’DAN ÖZBEKİSTAN HAMLESİ

Sadece yurt içi değil yurt dışı projeleri ile de büyüme ivmesini artıran Türkiye’nin en büyük yerli

22 March 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum