• Diğer Haberler
  • Four Seasons, İstanbul’daki ilk rezidansını Tay Group ile açıyor

Four Seasons, İstanbul’daki ilk rezidansını Tay Group ile açıyor

Markanın portföyündeki en yeni ve İstanbul'daki ilk rezidans projesi olan Four Seasons Private Residences İstanbul, efsanevi hizmetiyle sakinlerine dünyanın en dinamik destinasyonlarından birinde yaşama fırsatı sunuyor.

23 November 2023
Four Seasons, İstanbul’daki ilk rezidansını Tay Group ile açıyor Turizm ve gayrimenkul sektörlerinin önde gelen lüks markalarından Four Seasons, Boğaziçi ve Sultanahmet'teki Four Seasons otellerinin sahibi Tay Group ile ortaklaşa yürüttüğü İstanbul’daki ilk rezidans projesi Four Seasons Private Residences İstanbul’u duyurdu. Dünyanın en popüler şehirlerinden biri olan kültür, sanat ve tarihle çevrili İstanbul’da ev sahiplerine olağanüstü yaşam tarzı deneyimleri sunacak projede yaşam 2024 yılında başlayacak.
Four Seasons Private Residences’da, İstanbul’da ev sahiplerinin kişiselleştirilmiş yüksek hizmet beklentisini karşılamak üzere Penthouses, Sky Loft, Garden Suites ve Apartment Residences'tan oluşan 82 daire bulunuyor.
Four Seasons Dünya İş Geliştirme ve Portföy ve Rezidans Yönetimi Başkanı Bart Carnahan, “Dünya çapında öncelikli pazarlarda rezidans portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz. İstanbul’daki yeni rezidans projemiz, otel rahatlığı ve konforunda farklı bir yaşam tarzı deneyimi yaratarak, Sultanahmet ve Boğaz’daki ünlü otellerimizin başarısını ve itibarını devam ettirmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Tay Group ile ortaklığımızın doğal bir devamı olan rezidans projemizde yeni sakinlerine İstanbul’da en iyi yaşam deneyimini sunabilmek için bir kez daha iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Ulus, Etiler ve Levent semtlerinin buluşma noktasında yer alan Four Seasons Private Residences İstanbul, şehrin en lüks mağazalarına, ünlü lezzet duraklarına ve popüler eğlence seçeneklerine yakın bir konumda yer alıyor.
Tay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Toprak, “Four Seasons ile İstanbul'da olağanüstü lüks deneyimleri sunma konusunda köklü bir geçmişe sahibiz. Yıllardır birlikte edindiğimiz bu güçlü ve başarılı tecrübemiz iş birliğimizi taçlandırarak yeni projelerimize ışık tutuyor.” dedi. Toprak, “Şimdi ise bu muhteşem şehirde lüks gayrimenkul, yenilikçi tasarım ve dünyaca ünlü bir marka olan Four Seasons’ın sunacağı kişiselleştirilmiş hizmetlerini deneyimlemek isteyenler için en değerli adresi yaratıyoruz. Çok yakında yeni projemizin kapılarını açarak rezidans sahiplerimizin bu deneyimi yaşamalarından mutluluk duyacağız” şeklinde konuştu.

Four Seasons Private Residences İstanbul hakkında
Four Seasons Private Residences İstanbul, iç mimar Sinan Kafadar’ın imzasıyla her evde gün ışığını ön plana çıkaran modern ve klasik bir tasarıma sahip olacak. Dört bloktan oluşan Four Seasons Private Residences İstanbul, her biri açık konsept lüks yaşam alanları ve akıllı bina tasarımıyla tamamlanan farklı kat planları sunuyor.
Projedeki üç Penthouse rezidans, yedi metre tavan yüksekliği ve zeminden tavana pencereleri ile şehrin panoramik manzarasını sunuyor. Sky Loft rezidans ise geniş özel terasları ve yenilikçi cam tavanları ile ön plana çıkıyor. Garden Suite rezidanslar, tek katlı veya dubleks ev seçeneği sunarken Garden Suite rezidanslarda her biri kendine özel yeşil alanlara açılan zeminden tavana sürgülü pencerelerden erişilebilen bahçe terasları da yer alıyor. İstanbul’da lüks hizmet alabilecekleri bir yaşam arayan aileler için mükemmel bir seçenek olan rezidanslar, eşsiz tasarımıyla esneklik ve konfor yaratan geniş 2+1'den 6+1’e varan seçeneklerde çeşitlilik gösteriyor.

Konutların genelinde yüksek ve zarif tasarımın yanı sıra; elektrikli araç şarj istasyonları, 24 saat güvenlik, gürültü önleyici teknoloji ve yalıtım, yerden ısıtma ve çevre dostu VRF klima da bulunuyor.

Four Seasons sakinlerine sunulan özel tesis içi olanaklar arasında çocuk oyun odası ve genç yetişkin odası, açık bahçe alanına sahip olan kapalı yüzme havuzu, toplantılar, etkinlikler ve eğlence için çok amaçlı salon ve özel sinema da yer alıyor. Sauna ve buhar odası, özel bakımlar için spa tesisleri, son teknoloji fitness tesisleri, özel yoga ve pilates odası ile golf simülatörü süiti de dahil olmak üzere sağlıklı yaşam olanakları sunulan proje sakinlerine dinlenme, rahatlama ve gençleşme imkanı sağlıyor.

Projenin hizmet deneyimi ve yönetimi, rahat ve konforlu bir yaşam sunmak amacıyla, rezidans direktörü ve konut konsiyerjinin de dahil olduğu özel bir Four Seasons ekibi tarafından yürütülecek. Bu ekip, markanın ün kazandığı efsanevi özeni ve samimiyeti sunacak.

İstanbul’daki diğer tesislerden 2023 yılında dünyanın en iyi oteli seçilen Sultanahmet’teki Four Seasons Hotel İstanbul ve Boģaziçi’ndeki Four Seasons Hotel İstanbul’un bir uzantısı olacak Four Seasons Private Residences Istanbul, şu anda Twenty Grosvenor Square, A Four Seasons Residence, Los Angeles Four Seasons Private Residences, M Avenue’deki Four Seasons Private Residences Marrakech, 706 Mission Street San Francisco’daki Four Seasons Private Residences’ın yanı sıra Lake Austin ve Las Vegas’taki projeleri içeren markanın portföyündeki en yeni özel rezidans konumunda. Daha fazla bilgi için privateresidencesistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Four Seasons Private Residences Hakkında
Markalı rezidansta bir dünya lideri olan Four Seasons, şu anda dünya çapında 53 tane markalı Private Residence projesi işletiyor ve gelecekteki Four Seasons projelerinin dörtte üçü de bir rezidans bölümü içerecek. Tüm Four Seasons rezidans projeleri, spa hizmetleri, rezidans içi yemek hizmetleri, oda temizliği, konsiyerj hizmetleri ve daha birçok efsanevi Four Seasons hizmeti dahil olmak üzere özel otel olanaklarıyla birleştirilerek rezidans sahipleri için kusursuz bir deneyim yaratıyor.

Four Seasons Hotels and Resorts Hakkında
Four Seasons Hotels and Resorts ilk otelini 1961 yılında açmıştır. O zamandan beri sürekli yenilenerek kendini en yüksek misafirperverlik standardına ulaşmaya ve seyahat deneyimini mükemmelleştirmeye adamıştır. Four Seasons, şu anda 47 ülkenin büyük şehir merkezinde ve tatil bölgelerinde 127 otel ve tatil köyünün yanı sıra 53 rezidans da işletmektedir. Planlama veya geliştirme aşamasında 50'den fazla projesi bulunan Four Seasons, okuyucu anketlerinde, gezgin yorumlarında ve sektör ödüllerinde sürekli olarak dünyanın en iyi otelleri ve en prestijli markaları arasında yer almaktadır. Daha fazla bilgi için fourseasons.com adresini ziyaret edebilirsiniz. En son haberler için press.fourseasons.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tay Group Hakkında
1977 yılında Tayteks markası ile tekstil sektöründe faaliyet göstermeye başlayan TAY GROUP, bugün yaklaşık 12.000 çalışanıyla tekstilin yanı sıra hazır giyim, inşaat, gayrimenkul, turizm, teknoloji ve enerji sektörlerinde de faaliyet gösteriyor. Tekstil ve hazır giyim sektörlerinde; global moda markalarına, Türkiye’ de Taypa Tekstil, Mısır’da T&C Garments, Cezayir’ de Tayal ve Sırbistan’da Eurotay şirketleri ile denim ve non-denim ürünlerin üretim, tasarım ve ihracatını gerçekleştirerek her yıl ihracat rekorları kırmaya devam ediyor. 2004 yılında kurulan Astay Gayrimenkul şirketiyle Academia Apartments, Onaltıdokuz İstanbul projelerini hayata geçirmiştir. Şu an inşaatı devam eden Four Seasons Private Residences projesi ile inşaat sektöründe proje geliştirmeye devam etmektedir. Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet ve Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus otellerini bünyesinde bulunduran Tay Group, turizm sektöründe büyümeye devam etmektedir.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum