Future Park AVM 2017 Sonunda Açılıyor

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

26 Şubat 2016
Future Park AVM 2017 Sonunda Açılıyor

Haramidere'de yükselen Future Park AVM'nin 2017 yılının sonunda açılması hedefleniyor...

İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt'ta hayata geçirilen Future Park projesinin içerisinde yer alan Future Park AVM Haramidere'nin ilk AMV özelliğini taşıyor. Hiper Gayrimenkul tarafından yaşama geçirilen Future Park Mall 35 bin metrekare alan üzerine yayılıyor.

Future Park AVM bünyesinde bin 500 metrekare yapı market, bin 250 metrekare süper market, 6 salonlu sinema, 500 metrekare çocuk eğlence alanı, 5 bin metrekare sağlık merkezi ve 20 ila 500 metrekare arasında değişen alanlara sahip 100 mağaza yer alıyor. 2017 yılının son çeyreğinde açılması planlanan Futurepark Mall'da bin 100 araç kapasiteli otopark bulunuyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç, "Projemiz, içinde bulunduğu ve yaklaşık 30 bin konutun yer aldığı Haramidere bölgesinin merkezi durumunda. Uluslararası perakende zincir devleri ve çok önemli markalarla büyük metrekareler için ön taleplerimizi topluyoruz" dedi.

Haramidere’nin en stratejik noktasında yükselen Future Park Mall metrobüse yürüme mesafesinde, TEM bağlantı yolunun hemen yanında, İDO Yakuplu iskelesine 5 dakika mesafede konumlanıyor. Projenin 5 kilometre çevresinde hastaneler, kamu kurumları ile devlet ve özel okullar yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ary Mevsim Projesi Sancaktepe'de yükseliyor !

Ary Mevsim Projesi Sancaktepe'de yükseliyor !

Ary Yapı tarafından hayata geçirilen Ary Mevsim projesi İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de yüksel

27 Nisan 2017


Metro 34'te Hemen Teslim Ofisler!

Metro 34'te Hemen Teslim Ofisler!

Bir Akyapı ve Eşbah Yapı ortaklığı projesi olarak hayata geçen Metro 34, İstanbul Avrupa yakası Başa

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Bilgili Holding
  • Dumankaya inşaat
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Ağaoğlu inşaat
  • Sur Yapı
  • Polat inşaat
  • Mandarins Gayrimenkul İnşaat