Future Park AVM Ön Talep Topluyor

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

14 Aralık 2015
Future Park AVM Ön Talep Topluyor

Hiper Gayrimenkul Esenyurt Future Park projesi kapsamında yer alan AVM bölümü için ön talep toplamaya başladı....

Hiper Gayrimenkul, Esenyurt'ta hayata geçirdiği bin 250 konutluk Future Park projesi kapsamında yer alan AVM bölümü için ön talep toplamaya başladı.

2016'da gerek yurtiçi gerekse de yurtdışında yeni yatırımlara ağırlık vereceklerini belirten Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç, özellikle AVM projelerine ağırlık vereceklerini söyledi.

Şubat ayında Future Park AVM'yi bir lansmanla tanıtacaklarını söyleyen Genç, Avrupa Yakası'nda yeni bir karma projenin yanı sıra Ortadoğu'da da çeşitli gayrimenkul projeleri yapacaklarını ifade etti.

Future Park projesi kapsamında yer alan Hawthorn Suites by Wyndham İstanbul Otel projesinde yüzde 50 oranında satışların tamamlandığına dikkat çeken Genç, satışları Haziran sonuna kadar tamamlamayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

1 Kasım seçimleri sonrası gayrimenkul sektörünün eski canlılığını tekrar yakaladığını belirten Genç, "2015 yılının ilk iki ayı iyi geçti. 7 Haziran seçimi sonrası ise faizler sebebiyle özellikle yerli yatırımcı açısından bir belirsizlik yaşandı. Bu belirsizlik havası Kasım seçimlerine kadar sürdü. 1 Kasım seçimlerinin ardından özellikle yabancı yatırımcılar ülkede yeniden hakim olan ekonomik istikrar ile yatırımları artırma kararı aldılar. Biz de Dubai Cityscape fuarında görüştüğümüz yabancı yatırımcıları evlerinde ziyaret etmek istedik. Bu sebeple Fas, Dubai, Cidde ve Riyad’da potansiyel iş ortaklarımızla buluşup yeni yatırım anlaşmaları üzerinde görüşmeler gerçekleştirdik"dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.