Fuzul Grup projelerini Paris’te yaşayan Türklere tanıttı

Yenilikçi ve modern yaşam alanları yaratma amacıyla sektörde yeni projelere imza atan Fuzul Grup, hayata geçirdiği projeleri Fransa’nın Paris kentinde tanıttı.

23 October 2017
Fuzul Grup projelerini Paris’te yaşayan Türklere tanıttı İnşa ettiği konutlarda yaşam alanlarına geniş yer ayıran ve ‘aile’ konseptini ön planda tutan Fuzul Grup, yatırım yaptığı bölgelere katma değer sağlayan markalı konut projelerini Fransa’da yaşayan Türklerle bir araya getirdi.
Markalı konut üretici arasında yer alan Fuzul Grup, satışı devam eden ve inşası devam eden projeleri Paris Büyükelçiliği’nde Fransa’da yaşayan Türklere tanıttı. Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, “İstanbul’un gelişen ilçelerine, bölgenin en prestijli yaşam merkezlerini inşa ederek, Türkiye’nin geleceğine ve ülkemiz ekonomisine inanan yatırımcı bir grup olarak yolumuza devam ediyoruz. Fuzul Grup olarak ülkemize yeni projelerle yatırım yapmaya, istihdam oluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Başakşehir’de; Bizimevler projesi, Kent Neriva projesi, Kent Ariva projesi, Olimpa AVM projesi, Olimpa Rezidans projesi, Evila projesi, Olimpa Park Plus projelerini geliştirip yeni sahipleriyle buluşturan Fuzul Grup, Kağıthane’de Meva Evleri projesi, Kartal’da ise Serrapark Konutları projesine imza atmıştı. Başakşehir’de Vadiyaka Başakşehir ve 3. İstanbul Başakşehir projelerini devreye alan Fuzul Grup, Gaziosmanpaşa’da ise 6 ay önce Tem Avrasya Konutları projesinin yapımını da sürdürüyor.FUZULEV’E YURT DIŞINDA YAŞAYAN TÜRKLERDEN YOĞUN İLGİ

Firma tarafından 1992 yılında devreye alınan Fuzulev sistemi de Fuzul Grup projeleri gibi yurtdışındaki Türk vatandaşları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Toplam 100 bin liralık bir konuta 950 liradan başlayan taksitlerle sahip olma fırsatı sağlayan Fuzulev sisteminde, faiz, ön ödeme veya peşinat olmadan ev, arsa ve otomobil sahibi olma imkânı sunuyor. Ayrıca isteyen yatırımcılara, akıllarındaki ev için peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne de çekme olanağı tanıyor. ‘Çekilişli Konut Edindirme Sistemi’nde teslimattan sonra taksitlerin artması ile borcun erken bitmesi de sunuluyor. Sabit ve dar gelirli tüketiciler için tasarlanan sistem, Fransa’daki Türkler tarafından büyük ilgi görürken, Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, sistemi yakından sorgulayan Türk vatandaşların sorularını da cevapladı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum