Fuzul Grup'un Gaziosmanpaşa Projesinde İmzalar Atıldı

Fuzul Grup Gaziosmanpaşa'daki dönüşüm projesi için TOKİ ve Gaziosmanpaşa Belediyesi ile iş birliği protokolü imzaladı...

07 Ekim 2016
Fuzul Grup'un Gaziosmanpaşa Projesinde İmzalar Atıldı Fuzul Grup Gaziosmanpaşa'daki dönüşüm projesi için TOKİ ve Gaziosmanpaşa Belediyesi ile iş birliği protokolü imzaladı...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Fuzul Grup, Gaziosmanpaşa'daki 60 milyon dolarlık kentsel dönüşüm projesi için iş birliği protokolü imzaladı.

Gaziosmanpaşa'da Karayolları mahallesinde hayata geçirilecek olan dönüşüm projesinde 18 bin metrekare alanda 500 konut hayata geçirilecek.

İmza töreninde konuşan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, projede okul ve spor salonun da olacağını belirterek, "Bu proje ilçeye, bölgeye değer sağlayacak bir proje. TOKİ'nin bu işi üstlenmesi ülkemiz ve bölgemiz açısından önemli. Bölgemizi farklı bir noktaya taşıyacak ve değerine değer katacak" diye konuştu.

Projenin kasım sonuna kadar başlamasını beklediklerini söyleyen Usta, 2 yıldan önce de bitirmeyi hedeflediklerini açıkladı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanlığı, belediye mülkiyetinde olan 2 bin 192 metrekare arsayı 2 milyon

16 Ekim 2017


Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

İzmir Ulukent'te inşa edilen Norda Homes projesinde çalışmaların yanı sıra daire satışları da devam

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.