Fuzul, Konya İl Tanıtım Günlerinde Yerini Aldı

Tasarruf finansman sektörünün öncüsü Fuzul; Konya İl Tanıtım Günlerindeki standında Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ı, İstanbul Valisi Davut Gül’ü ve Konya Valisi Vahdettin Özkan’ı ağırladı.

27 November 2023
Fuzul, Konya İl Tanıtım Günlerinde Yerini Aldı Fuzul, 23-26 Kasım 2023 tarihleri arasında Konyalı Sanayici ve İş İnsanları Federasyonu ile Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği tarafından gerçekleştirilen Konya İl Tanıtım Günlerine katıldı. Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen etkinliğe Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, İstanbul Valisi Davut Gül, Konya Valisi Vahdettin Özkan, KONSİFED ve KONSİAD Genel Başkanı Kemal Çelik’in yanı sıra çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile pek çok davetli katıldı. Dört gün süren organizasyon, Konyalı iş, sanat ve siyaset dünyasını İstanbul’da bir araya getirdi.

Fuzul’ün Standı, Yoğun İlgi Gördü

Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ı, İstanbul Valisi Davut Gül’ü ve Konya Valisi Konya Valisi Vahdettin Özkan’ı ağırlayan Fuzul’ün standı, büyük ilgi gördü. Bugüne kadar yüz binlerce insanın ev, araç ve çatılı iş yeri ihtiyacına finansman sağlayan Fuzul, standında ziyaretçilere Dayanışma Ekonomisi ile ilgili bilgi verdi.Konyamızın Tanıtımına Katkı Sunacak Etkinliklerde Olmaya Çalışıyoruz

Konya Tanıtım Günlerinin sona ermesinin hemen akabinde etkinlikle ilgili görüşlerini paylaşan Fuzul Tasarruf Finansman AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, “İstanbul’da hemşehrilerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığımı belirtmek isterim. Bu gibi organizasyonların, Konyamızın tarihî ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra yerel ürün ve lezzetlerinin tanıtımı noktasında da önemli olduğu kanaatindeyim. Konyamızın kültürünün İstanbul’a taşınmasına vesile olacak tüm etkinlikleri önemsiyor ve mutlaka yer almaya gayret ediyorum. Kültürel bağlarımızı gelecek kuşaklara taşımak adına da gayret gösterdiğimizi belirtmek isterim. Konyamızın tanıtımı ya da gelişimine katkı sunacak her etkinlikte olmaya çalışıyorum.” ifadelerini kullandı.

Konya’da 4 Şubemiz Var

30 yılı aşkın bir süredir kişilere ev, araç ve çatılı iş yeri finansmanı sağlayan Fuzul’ün Konya’da dört şubesi olduğuna da dikkat çeken Akbal, sözlerine şu ifadelerle son verdi: “Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hizmet veriyor ve 81 ilde ev, araç ya da çatılı iş yeri sahibi olabilmeleri noktasında onlara finansman sağlıyoruz. Konya’da Arena, Karatay, Meram ve Selçuklu olmak üzere dört şubemiz var. Hemşehrilerimiz, şubelerimizi ziyaret ederek kendi bütçelerine uygun ödeme koşulları ve taksit sayısıyla hangi şehirdeki şubede kayıt açtırdıkları fark etmeksizin Türkiye’nin dört bir yanında konut, araç ya da iş yeri alabilme imkânına sahip olabilirler.”HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


POLAT ENERJİ YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

POLAT ENERJİ YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

Yenilenebilir enerji sektörünün öncü oyuncusu Polat Enerji, 756,2 MWm kurulu gücüyle Türkiye’de topl

18 May 2024


GYODER yönetim kadrosunu güçlendirdi

GYODER yönetim kadrosunu güçlendirdi

Gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşu GYODER, iki önemli ismi yönetici kadrosuna dahil etti.

15 May 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum