• Emlak Haberleri
  • Fuzulev Kimin Fuzulev Sistemi İle Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Fuzulev Kimin Fuzulev Sistemi İle Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Fuzulev kimin, Fuzulev sistemi nedir, Fuzulev sismeti ile nasıl ev sahibi olunur? Hepsi ve daha fazlasının cevabı haberimizde...

11 Nisan 2016
Fuzulev Kimin Fuzulev Sistemi İle Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Fuzulev kimin, Fuzulev sistemi nedir, Fuzulev sismeti ile nasıl ev sahibi olunur? Hepsi ve daha fazlasının cevabı haberimizde...

Fuzulev sistemi nedir sorusundan önce Fuzulev kimin sorusuna yanıt verelim.

FUZULEV KİMİN?
Fuzulev, 1992 yılından bu yana otomotiv gösteren Fuzul Grup faaliyetleri arasında yer alıyor.

FUZULEV SİSTEMİ NEDİR?
Fuzulev sistemi ile Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz evi vade farksız satın alabiliyorsunuz.

FUZULEV SİSTEMİ İLE NASIL EV SAHİBİ OLUNUR?
Fuzulev sistemi ile 4 farklı şekilde konut sahibi olunabiliyor.
1-Çekilişli kira sistemli sistem: Grup üyeleri desteği ile çekilişe katılarak vade farksız konut sahibi olma imkanı sunuyor. Gruplar 40,60,100 ve 120 kişiden oluşuyor. Gruba katılan kişi sayısı ile vade süresi aynı oluyor. Kişi ödeyebileceği vade miktarına göre en uygun grubu seçiyor. Her ay yapılan çekilişte gruba dahil olan bir kişi ev sahibi oluyor. Çekilişle ilk aylarda ev sahibi olanlar gruptaki diğer kişilere belli oranda kira yardımı yapıyor. Konutu çıkmayanlar her ay alacakları kira yardımı ile taksitlerini sürekli azalarak ödüyorlar. Taksitlerde faiz ödenmiyor ve teslim tarihi geldiğinde Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz evi satın alabiliyorsunuz.

2-Vade ortası sistem: Bu sistem evinizi peşinatsız, çekilişe katılmadan vade ortasında teslim almanızı sağlıyor. Bu sistemte gruplar 11 aydan 101 aya kadar devam ediyor. Sistem almak istediğiniz eve ödeyeceğiniz tutarı eşit taksitlere bölüyor ve sizi peşin ödeme yükünden kurtarıyor.

3-Peşinatlı erken teslim sistemi: Peşinat ödeyerek evinizi daha erken almanızı sağlıyor. Peşinatı ne kadar fazla öderseniz evinizi o kadar erken alıyorsunuz. Bu sistemde taksit ödemesi peşinatı takip eden ayda başlıyor.

4-Ara ödemeli sistem: Sadece ara ödeme yaparak evinizi daha erken almanızı sağlıyor. Yapılan ara ödemeler taksit tutarını düşürüyor ve evinizi vade ortasından önce alma fırsatı sunuyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

AYSUN ODYAKMAZ

20 Oct 2016, 14:10

Merhaba. Konu hakkinda buradan okuduklarım dışında fazla bilgi sahibi değilim. Ilgimi çekti. İst. Kadıköy de yaşıyorum. Buralarda da yararlanmak ne kadar mümkün? Teşekkür ederim.


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.