FZLPLUS, Murat Yıldırım’ı Ağırladı

Fuzul Tasarruf Finansman AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Fuzul Holding’in iştiraki FZLPLUS çalışanları ile kahvaltıda bir araya geldi.

10 May 2024
FZLPLUS, Murat Yıldırım’ı Ağırladı İstanbul Bayrampaşa’da bulunan Wish More Hotel'de gerçekleşen kahvaltıya Fuzul’ün reklam yüzleri Murat Yıldırım ve Iman Elbani de katıldı.

Tasarruf finansman sektörünün öncüsü Fuzul’ün Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, FZLPLUS’ın çalışanlarıyla kahvaltıda buluştu. Fuzul’ün İç İletişim ve İşveren Markası Fuzul Benim koordinasyonu ve FZLPLUS ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa Fuzul’ün yeni reklam yüzleri Murat Yıldırım ve Iman Elbani’nin yanı sıra Fuzul GYO Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal, Fuzul Tasarruf Finansman AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Akbal, Fuzul Holding İç İletişim Yöneticisi Kübra Akbal Kuru, Fuzul Tasarruf Finansman AŞ Genel Müdürü Sait Aytaç, FZLPLUS Genel Müdürü Hüseyin Yerçok ve Fuzul’ün başarılı şube müdürleri de katıldı.

FZLPLUS Sektörünün En İyisi

Kahvaltı programında konuşan Fuzul Tasarruf Finansman AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal yaptığı konuşmada, faaliyet gösterdikleri tasarruf finansman sektöründe müşteri memnuniyetinin önemine dikkat çekti. FZLPLUS ekibinin müşteri memnuniyeti konusunda stratejik bir alan kaplandığına dikkat çeken Akbal, “Müşterilerimizin taleplerine ilk cevap veren yer müşteri iletişim merkezimiz. Dolayısıyla FZLPLUS’ın müşteri ihtiyaçlarının karşılanması, sorunlarının çözülmesi ve memnuniyetlerinin sağlanması konusunda önemi çok büyük. Profesyonel bir şekilde yönetilen FZLPLUS, işletmelerin marka imajını güçlendiriyor. Müşterilerine sunduğu olumlu deneyimler, markaların itibarına da olumlu yönde yansıyor. Aynı zamanda Şikayetvar platformunda; tasarruf finansman şirketleri sektörün en iyisi rozeti, hızlı cevap rozeti ve çözüm üretici rozetine sahibiz. Bu da tasarruf finansman sektörüne dair alınabilecek tüm rozetlerin bizde olduğunu gösteriyor. Söz konusu başarılarımızda destekleri için FZLPLUS ekibimize teşekkür etmek için böyle bir organizasyon gerçekleştirdik. Her bir çalışma arkadaşımıza teşekkürlerimi iletmek isterim.” şeklinde konuştu.

Fuzul Holding Bize Güç Katıyor

FZLPLUS Genel Müdürü Hüseyin Yerçok ise sözlerine Fuzul Holding ile yürüttükleri başarılı iş birliklerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek başladı. Yerçok, “FZLPLUS olarak müşteri iletişim merkezi sektöründe kilit bir rol üstlenme hedefimize doğru ve emin adımlarla ilerliyoruz. Yeni projeler ve anlaşmalarla, sektördeki etkimizi artırarak müşterilerimize daha değerli hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Bu yolda, Fuzul Holding'in destek ve iş birliği bize güç katmaya devam ediyor. Hep birlikte, başarı dolu bir geleceğe doğru ilerliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yıldırım: “Fuzul’de Kadın Çalışan Sayısı Fazla”

Fuzul ile olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek sözlerine başlayan Murat Yıldırım ise Fuzul’deki çalışan kadın sayısının fazlalığına dikkat çekti. Yıldırım, “Fuzul’de ağırlıklı olarak kadın çalışan olmasının ve özellikle de en başarılı şube müdürleri arasında çok fazla kadının yer almasının beni çok mutlu ettiğini söylemeliyim. Her birinizin başarılarının devamını diliyorum.” dedi. Müşteri İletişim Merkezi çalışanlarının sorularını içtenlikle cevaplayan Yıldırım, kariyerinin dönüm noktalarından bahsetti. Kahvaltının ardından Yıldırım, çalışanlarla tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


DEDEMAN’DAN ÖZBEKİSTAN HAMLESİ

DEDEMAN’DAN ÖZBEKİSTAN HAMLESİ

Sadece yurt içi değil yurt dışı projeleri ile de büyüme ivmesini artıran Türkiye’nin en büyük yerli

22 March 2024


İDSB Üyeleri, İftarda Bir Araya Geldi

İDSB Üyeleri, İftarda Bir Araya Geldi

İDSB üyeleri, Bahariye Mevlevihanesi’nde düzenlenen iftarda bir araya geldi. Selamlama konuşması ger

21 March 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum