Gacemer: Bu piyasa koşulları ne gerektiriyorsa tüketiciye sağlayacağız

Son dönemlerde yaşanan olayların sektöre yansımalarını değerlendiren Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, gürültü patırtının içinde yola devam edeceğiz dedi.

25 Mart 2016
Gacemer: Bu piyasa koşulları ne gerektiriyorsa tüketiciye sağlayacağız

Son dönemlerde yaşanan olayların sektöre yansımalarını değerlendiren Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, gürültü patırtının içinde yola devam edeceğiz dedi. Gacemer, bu piyasa koşullarında tüketiciye sunabileceğimiz tüm koşalları sunacağız açıklanasında bulundu....

Cityscape Turkey fuarında yeniemlak.com’a konuşan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer ile ülke genelinde yaşanan terör olaylarının sektöre yansımalarını değerlendirdi.

GÜRÜLTÜ PATIRTININ ORTASINDA YOLA DEVAM
Yaşanan talihsiz olaylara rağmen 2016’dan umutlu olduklarını belirten Gacemer, “Sektör olarak biz bu yıldan umutluyuz. Sıkı bir ekonomi yönetimi var. Bu sene 3-4 oranında bir büyüme bekleniyor. Biz konut sektörü olarak ekonomik büyümenin üstende bir büyüme bekliyoruz. Üzerimize düşeni yapacağız. Gürültü patırtı olabilir ama bu gürültü patırtının içinde yolumuza devam edececeğiz” dedi.

BU PİYASA KOŞULLARI NE GEREKTİRİYORSA TÜKETİCİYE SAĞLAYACAĞIZ
Bu zorlu süreçte inovatif yaklaşımlar geliştirmek zorundayız diyen Gacemer, “Tabii ki bu tür dönemlerde inovatif yaklaşımlar geliştirmek zorundayız. Alıcının kazanacağı fiyatlar sunmak önemli. Şinpaş 40 yılık bir marka. Ülkenin içinde bulunduğu her dönemde yoluna devam eden, taş üstüne taş koyan bir şirketiz. Sektörde bizim gibi kurumsallaşmış firmalar artık var. Bu ülkede çok dinamik bir konut ihtiyacı var. Bu ihtiyacı karşılamak için bugün ki koşullarda ne yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız” diye konuştu.

BU BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR GÖVDE GÖSTERİSİ
Bu yıl Türkiye’de ilk kez düzenlenen Citscape Turkey Fuarı hakkındaki görüşlerini de paylaşan Gacemer, “Cityscape, Türkiye için çok doğru bir karar. Cityscape Dubai’ye gittiğğinizde firmaların yarısından fazlası Türk . Bugün ki fuarda Türkiye’deki daha önceki konut fuarlarına kıyasla daha büyük inşaat firmaları var. Bu bir bakıma ülkemize, şehirlerimize sahip çıkmaktır. Yabancıya “Biz buradayız, geleceğimiz, yatırımlarımız bir fırsattır, gelin bu fırsatlardan yararlanın” demiş oluyoruz. Bu bizim için büyük bir gövde gösterisi” ifadesinde bulundu.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Bir Yeşil GYO projesi olarak hayata geçen Innovia Zekeriyaköy projesi, İstanbul Sarıyer'de yükseliyo

21 Mart 2017


Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi, İstanbul Maltepe'de yü

20 Mart 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat