Galatasaray Riva Projesinin Detayları Belli Oldu

19 Mart 2016
PAYLAŞ
Galatasaray Riva Projesinin Detayları Belli Oldu

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray'ın Riva arazisi hakkında açıklamalarda bulundu...

Galatasaray Spor Kulübü Mali Genel Kurulu Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek önemli açıklamalarda bulunurken, riva arazisiyle ilgili bilgiler verdi.

Avrupa kulüplerinin yaptığı gibi “sat-kurtul” değil, “geliştir ve değerlendir” şiarına dayanacaklarını söyleyen Özbek, "Değerlerimizi ve kaynaklarımızı en iyi şekilde değerlendirmeliyiz." dedi.

Bu değerlerin en önemlilerinden birinin Riva’daki arazi olduğunu söyleyen Özbek, tasarladıkları proje hakkında bilgi verdi. Projenin beş aşamadan oluşacağını belirten Özbek, "Florya Metin Oktay Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren futbol akademimizi Riva’ya taşımayı planlıyoruz." şeklinde konuştu.

Vatan'ın haberine göre proje villa, ticari alanlar, otel ve futbol kamp tesisinden oluşuyor. Projede 288 bin metrekare alanda villalar inşa edilecek, hem satılık hemde kiralık villalar olacak. Yine ticari alanlarda da hem kiralama hemde satış yapılacak.

Mecidiyeköy'deki otelin ardından 5 bin 220 metrekarelik alanda Riva'da da bir otel inşa edilecek. Projede eğitim alanları da yer alırken, futbol kamp tesisi de yaşama geçirilecek.


"Galatasaray Riva Projesinin Detayları Belli Oldu" haberine ait yorum yok

Yorum Yap