Gate of Anatolia 20 Ayda Tamamlanacak

09 Ekim 2014
PAYLAŞ
Gate of Anatolia 20 Ayda Tamamlanacak

ACK Grup tarafından İstanbul Sancaktepe’de inşa edilen Gate Of Anatolia projesi, temel atma töreninin ardından tüm hızıyla yükselmeye başladı.

ACK Grup kurucu ortağı Kerim Ersayın, tüm projeyi 20 ay içinde bitireceklerinin müjdesini vererek şöyle konuştu:

Büyük heyecanla başladığımız projenin temelini Eylül ayının başında attık ve inşaatımız hızla yükselmeye başladı. Biz proje alanının arsasını satın alıp arsa mülkiyetine sahip olduğumuz için hızla ve güvenle ilerliyoruz. Amacımız orta halli aileleri ev sahibi yapmak. Bu nedenle de fiyatlarımızı çevre projelerine oranla çok uygun tuttuk

gate-of-anatolia-fotograflari-1

4 blok, bir rezidans ve bir alışveriş merkezinden oluşan proje, bay ve bayanlara ayrı kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, sauna, basketbol ve voleybol sahaları, cafe ve restoranlar gibi her türlü sosyal olanağa sahip.

gate-of-anatolia-fotograflari-2

İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Sancaktepe’de 16 bin 100 metrekarelik bir alanda konumlandırılan Gate Of Anatolia, her biri balkonlu 377 daireden oluşuyor. “Geleneksel değerleri modern mimari ile buluşturuyoruz” sloganı ile yola çıkan proje, Sancaktepe’nin en uygun fiyatlı projesi olma iddiasını taşıyor.

gate-of-anatolia-fotograflari-3

Gate Of Anatolia Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Merkez Mah. Erenler Cad. No:33 K:2 Köşk İş Merkezi Çekmeköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 642 3 225
Web  : www.gateofanatolia.com
E-Mail : info@gateofanatolia.com


"Gate of Anatolia 20 Ayda Tamamlanacak" haberine ait yorum yok

Yorum Yap