• Diğer Haberler
  • Gayrimenkul pazarlamasında yeni soluk..“Boost Outsource Marketing”

Gayrimenkul pazarlamasında yeni soluk..“Boost Outsource Marketing”

Gayrimenkul sektörüne “pazarlama departmanı” hizmeti veren Türkiye’nin ilk şirketi Boost Outsource Marketing sektörde fark yaratan çalışmaları ile dikkat çekiyor.

24 June 2022
Gayrimenkul pazarlamasında yeni soluk..“Boost Outsource Marketing” Başta gayrimenkul sektörü olmak üzere, şirketlere “pazarlama departmanı” hizmeti sunan Boost Outsource Marketing, Türkiye’de bu vizyonla kurulmuş ilk şirket. Tecrübeli ekibi ve bütünleşik bir anlayışla şirketlere pazarlama, reklam, iletişim ve satış alanlarında ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri sunuyor.

20 yılı aşkın tecrübesi ile gayrimenkul sektörüne hizmet veren Boost Outsource Marketing, fizibilite aşamasından kurumsal kimlik tasarlamaya, rekabet analizinden, hedef kitle belirlemeye, proje konseptinin yaratılmasından, 360 derece reklam kampanyası oluşturmaya kadar tüm pazarlama ve satış hizmetlerini tek bir çatı altında sunuyor.

Boost Outsource Marketing kurucusu Barış Ekinci; “Ofis sandalyelerini depoya kaldırın, kalabalık pazarlama departmanlarının devri kapandı. Devir, pazarlamada outsource devri…“ diyerek şunları söyledi:

“Her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de iş modelleri hızla değişiyor ve bu değişimi yakalayan firmalar geleceği inşa ediyor. Sektörün en önemli eksikliklerinden birisi de tecrübeli insan kaynağı. Gayrimenkul Pazarlamasında onlarca proje geliştirmiş ve binlerce konut satış operasyonu yönetmiş tecrübeli ekibimizle sektöre hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz firmalara şunu söylüyoruz; Pazarlama departmanı kurmayın. Biz tecrübeli ekibimizle sizin pazarlama departmanınız oluruz. Yetenek alımı ve eğitim süreçlerinizi yönetiriz. Proje geliştirme aşamasından satışa kadar tüm pazarlama süreçlerinizi yönetmeye talibiz. Sektörün dinamiklerini yakından takip eden, ulusal ve uluslararası trendlere hâkim olan ekibimizle şirketinizin bir parçası olarak kol kola omuz omuza çalışıyoruz. Kalabalık departmanlar geçmişte kaldı. Ofisteki sandalyelerinizi depoya kaldırın çünkü biz Boost Outsource Marketing olarak size zaman ve maliyet avantajı sunmaya geliyoruz. Pazarlama ve satış güçlerini artırmayı ve bulunduğunuz pazardaki konumunuzu en üst seviyeye getirmeyi vaat ediyoruz.”

Kıyı şehirlerde milyon dolarlık projelerin pazarlama süreçlerine imza atıyoruz

Boost Outsource Marketing ortaklarından Özlem Berber Abay ise “Son yıllarda yaptığımız işler bizi özellikle lüks gayrimenkul pazarlamasında uzmanlaştırdı. İstanbul, Bodrum ve Çeşme’de milyon dolarlık projelerle çalışıyoruz. Sektör satış faaliyetlerinin outsource edimesine alışkındı. Boost olarak pazarlama faaliyetlerinin de outsource edebileceğini göstermiş olduk. Bizim modelimizin başarılı olmasının en önemli yanı yetenek avcısı olmamız ve global düşünüp, yerel denge gerekliliklerine göre hareket etmemiz.’’ dedi.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum