Gayrimenkul Sektöründe Rota Yeniden Oluşturuluyor

GYODER 17. Gayrimenkul Zirvesi 25 Ekim’de Zorlu PSM’de gerçekleşecek

28 September 2022
Gayrimenkul Sektöründe Rota Yeniden Oluşturuluyor Zengin içeriği, uluslararası üst düzey konuşmacıları ve katılımcıları ile sektörde bir marka haline gelen ve GYODER tarafından 2000 yılından bu yana düzenlenen Gayrimenkul Zirvesi, bu yıl 17. Kez “Rota Yeniden Oluşturuluyor” mottosuyla 25 Ekim 2022’de Zorlu PSM’de gerçekleşecek. Zirvede sektöre dair birçok yenilik paylaşılırken, GYODER’in erişilebilir konut modeli ile ilgili çalışmasının detayları da kamuoyu ile paylaşılacak.

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER tarafından 2000 yılından bu yana düzenlenen Gayrimenkul Zirvesi, yıllar içinde artan başarısı ile gayrimenkul sektörünün en önemli platformlarından biri haline gelirken, zengin içeriği, uluslararası üst düzey konuşmacıları ve katılımcılarıyla da sektörde bir marka haline gelmeyi başardı. 17. kez düzenlenecek olan Gayrimenkul Zirvesi, 25 Ekim 2022’de ilham verici sanat deneyimleri sunan ve dünyaca ünlü birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

Sektörden pek çok aktörün ve kurumun destekçisi olduğu, her yıl farklı bir konseptte düzenlenen 17. Gayrimenkul Zirvesi, bu sene “Rota Yeniden Oluşturuluyor” mottosu ile gerçekleştirilecek. GYODER bu zirveyle ana vizyonu olan 4T prensibi ile; Tabiat, Toplum, Teknoloji ve Tasarım konularını sahiplenerek amacını ve farkını hem yaptıkları hem de söylemleriyle tüm sektör paydaşlarına iletmeyi amaçlıyor. Zirvede sektöre dair birçok yenilikle beraber, GYODER’in erişilebilir konut modeli ile ilgili çalışmasının detayları da kamuoyu ile paylaşılacak.

Sunuculuğunu Jülide Ateş’in yapacağı zirvede yer alacak panelist ve moderatörlerden bazıları ise; GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, PwC Türkiye Yönetici Ortağı ve Sektör Lideri Ersun Bayraktaroğlu, İstanbul Topkapı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emre Alkin, İstinye Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. A. Uğur Tanyeli, Konda Araştırma Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Cushman & Wakefield Türkiye Yönetici Ortağı Tuğra Gönden, Tabanlıoğlu Mimarlık Kurucusu Murat Tabanlıoğlu, Epos Kurucu Ortağı Neşecan Çekici, Ekonomi Gazetecisi Hakan Güldağ, Denizbank CEO’su Hakan Ateş, Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, iLab CEO’su Mustafa Say, Missafir CEO’su Mehmet Yüksel, Nulook Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Yıldırım, Galataport İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Erdem Tavas, Akfen Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın olacak.

Zirvenin yurtdışından ağırlayacağı konukları arasında da; Emlak Yatırımcısı Goodwin Gaw, Arnavutluk Maliye ve Ekonomi Bakanlığı Konut Müdürü Doris Andoni, Neom City CEO’su Nadhmi Al Nasr ve Emaar Properties CEO’su Mohamed Alabbar gibi alanında önemli isimler yer alacak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Fuzul’den Çevre Dostu Elektrikli Otomobil Kampanyası

Fuzul’den Çevre Dostu Elektrikli Otomobil Kampanyası

Tasarruf finansman sektörünün öncüsü Fuzul, isteyen herkesi 5 aydan başlayan teslimat seçenekleriyle

05 April 2024


Yunan adalarında kapıda vize dönemi başladı

Yunan adalarında kapıda vize dönemi başladı

Türk vatandaşları için Yunan adalarında kapıda vize dönemi başladı. Türk turistler, 10 Yunan adası l

04 April 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum