Gayrimenkul Sektörünün İki Devi Güçlerini Birleştiriyor

21 Temmuz 2014
PAYLAŞ
Gayrimenkul Sektörünün İki Devi Güçlerini Birleştiriyor

Gayrimenkul sektörünün iki dev şirketi ERA Türkiye ile REIDIN, sektörün kalkınması için güçlerini birleştiriyor.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markalarından ERA Türkiye ile Türkiye’de gayrimenkul sektörünün bilgi bankası olarak kabul edilen REIDIN, sektörün kalkınması adına bir araya geliyor.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün ihtiyacı olan eğitim alt yapısını oluşturmak üzere önemli yatırımlara imza atan ERA Türkiye, ERA Gayrimenkul Akademisi Uygulama Ofisi’nde farklı içerikte eğitimler gerçekleştirmeye devam ediyor.

ERA TÜRKİYE - REIDIN ORTAKLIĞI

23 Temmuz 2014 Çarşamba günü gerçekleştirilecek eğitimde ise ERA Türkiye, yaptığı analizler, yayımladığı gayrimenkul sektörü endeksleri ve raporları ile sektörün bilgi bankası haline gelen REIDIN ile bir araya gelecek.

DÜNYA ÜZERİNDEN ÖRNEKLER PAYLAŞILACAK

ERA Türkiye ve REIDIN işbirliğinde, tüm iş ortaklarına açık olarak düzenlenecek seminerde, nitelikli satış stratejileri üzerinde durularak gayrimenkul sektörü analizleri ve bu analizleri en iyi şekilde ERA Türkiye müşterileri için nasıl değerlendirmek gerektiği gibi konular üzerinde durulacak ve dünyadan iyi örnekler paylaşılacak.

UZMANLIK EĞİTİMİ VERİLECEK

ERA Türkiye, franchise ofisleri dışında, ERA Gayrimenkul Akademisi Uygulama Ofisi’nde, gayrimenkul profesyonellerine yönelik, ileri uzmanlık eğitimlerinin son örneğini REIDIN ile düzenlediği eğitim ile gerçekleştirecek.

ÜYELİK İMKANI

Türkiye’de bir ilk olarak ERA Türkiye’nin franchise ofislerine REIDIN gayrimenkul bilgi servislerine online erişim için ücretsiz üyelik imkanı tanınarak, REIDIN uzmanlığından yararlanma imkanı sağlanacak.


"Gayrimenkul Sektörünün İki Devi Güçlerini Birleştiriyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap