Gayrimenkul sektörünün 'Süper Markası' Sinpaş oldu

Gayrimenkul sektöründe 43 yıldır başarılı projeleriyle yer alan Sinpaş, 'Süper Markalar 2016 Türkiye' araştırmasının gayrimenkul alanının 'Süper Markası' seçildi.

01 Temmuz 2017
Gayrimenkul sektörünün 'Süper Markası' Sinpaş oldu Gayrimenkul sektöründe 43 yıldır başarılı projeleriyle yer alan Sinpaş, 'Süper Markalar 2016 Türkiye' araştırmasının gayrimenkul alanının 'Süper Markası' seçildi.

Birçok sektörden saygın markaların değerlendirildiği Superbrands organizasyonu, dünya genelinde 89 ülkede iki yılda bir gerçekleştirilen bir organizasyon. Organizasyonun Türkiye'deki kazananları da belli oldu. Türkiye genelinde gayrimenkul alanında ürettiği çok özel projelerle sektörün önde gelen markalarından olan Sinpaş, 2016 yılının 'Süper Markası' unvanını kazandı. Daha önce 2014 yılında da bu başarıyı elde eden Sinpaş, ikinci kez Türkiye'nin gayrimenkul alanında 'Süper Markası' olabilme başarısını gösterdi.

SİNPAŞ'I 'SÜPER MARKA' YAPAN ÖZELLİKLER

Superbrands kapsamında düzenlenen 'Süper Markalar 2016'ın değerlendirilmesinde birçok kritere başvuruluyor. Şirketin yatırımlarından teknolojik gelişmelerine, iş gücü hacminden yaratıcılığına kadar birçok etken değerlendirilmede göz önünde tutuluyor. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevreye olan duyarlılığı ve vergi sıralamasındaki konumu da değerlendirilmede büyük önem taşıyor. Gayrimenkul kategorisinde ikinci kez 'Süper Marka' seçilen Sinpaş, tüm bu değerlendirmelerden geçerek ayrıcalıklı özelliklerini bir kez daha gösterdi.

ÖDÜL, JURİ VE HALK OYLAMASIYLA GELDİ

Ülkemizde bu yıl altıncı kez düzenlenen Superbrands değerlendirmesine birçok farklı sektörden 4986 marka katıldı. Adaylar, uzman bir jüri ekibinin yanı sıra 300 kişilik halk oylamasına sunularak değerlendirildi. Ayrıca Nielsen Araştırma ekipleri, 300 marka için İstanbul, Ankara ve İzmir’de 18-56 yaş ve tüm SES gruplarında 1638 kişi ile yüz yüze görüşerek tüketici değerlendirmesini gerçekleştirdi. Bütün bu değerlendirmelerden geçen 181 marka, Türkiye'nin 2016 yılındaki 'Süper Markaları' oldu.

SİNPAŞ SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ KONUMUNA GELDİ

Konutta marka kavramını Türkiye'ye aşılayan adres olan Sinpaş, 43 yıldır gayrimenkul alanında hizmet vermeye devam ediyor. Bu süre zarfında birçok ilklere imza atan Sinpaş, konutta marka ve konforu müşterilerine sunmayı amaç edinmiş hizmet anlayışıyla yoluna devam ediyor. Oluşturulan projelerde ortak alan yaşamlarındaki kaliteye de büyük önem veren Sinpaş, aynı zamanda Türkiye'de gayrimenkul projelerine yeşil alan getiren marka olarak karşımıza çıkıyor.

BİRÇOK SİNPAŞ MARKALI KONUT YENİ SAHİBİYLE BULUŞTU

Sinpaş, başarılı projelerinin yanında geliştirdiği üstün pazarlama stratejileriyle de birçok insanı Sinpaş markası altında buluşturdu. Türkiye'de ilk uzun vadeli konut satışı ve ilk peşinatsız konut satışı gibi stratejileri yenilikçi bir pazarlama anlayışıyla sunan Sinpaş, gayrimenkul sektöründe önüne geçilemeyecek hızda bir büyüme gerçekleştirdi. Öte yandan gayrimenkul yatırımcılarını da sevindiren kampanyalar sunarak konut sahibi olmak isteyenlerin yanında gayrimenkul yatırımcılarının da dikkatini çekmeyi başardı.

SUPERBRANDS NEDİR?

Dünya genelinde 89 ülkede faaliyet gösteren marka değerlendirme firması Superbrands, İngiltere merkezli bir oluşumdur. 24 yıldır bu alanda faaliyet gösteren Superbrands, elde ettiği konum ile dünya genelinde marka değerlendirme konusunda bağımsız bir otorite olarak gösteriliyor.

Markaların nasıl başarılı olduklarını ve markanın şirket için oynadığı rolün öneminin tanıtılmasının diğer şirketlere örnek olacağı inancıyla yola çıkan Superbrands, marka yönetimi ve pazarlama stratejilerinin değerlendirilmesi bakımından çok önemli bir karar merkezi konumundadır. Ayrıca ülkelerinde başarı gösteren markaların da dünya genelinde tanınması da sağlanıyor. İngiltere'de ilk kez 1993 yılında gerçekleştirilen bu çalışma, BBC'de bir radyo programı olarak yola başlamış ve ilerleyen yıllarda şimdiki halini almıştır.

HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum