Gayrimenkul Uzmanlığı Sertifika Programı Başladı

11 Aralık 2014
PAYLAŞ
Gayrimenkul Uzmanlığı Sertifika Programı Başladı

Nişantaşı Üniversitesi ile Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun işbirliğiyle hayata geçirilen 'Gayrimenkul Uzmanlığı Sertifika Programı'nda ilk ders verildi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu ve Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile hazırlanan 'Gayrimenkul Uzmanlığı Sertifika Programı'nın ilk dersi 6 Aralık’ta My Office’de gerçekleşti. Derse Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı ve Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerem Alkin katıldı. Başarılı olanlar Ağaoğlu bünyesinde istihdam edileceği belirtildi.

'Gayrimenkul Uzmanlığı Sertifika Programı'nın ilk dersinin katılımcıları daha sonra Ağaoğlu Şirketler Grubu Genel Müdürlüğü’ne gelerek projeleri yerinde inceleme fırsatını buldu. ‘Gayrimenkul Uzmanlığı’ sertifika programının ilk dersinde konuşan Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerem Alkin, ''Sektör lideri Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun üniversitemizle birlikte bu sertifika programına öncülük etmesinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız'' diye konuştu.

Alkin sözlerine şöyle devam etti :

''Programa katılan arkadaşlarımızı sektörü anlamış, deneyim kazanmış, mesleğinde uzman arkadaşlar olarak mezun etmeyi amaçlıyoruz. ‘Gayrimenkul uzmanlığı’ sertifika programının diğer kuruluşlara örnek teşkil etmesini ve sürdürülebilir olmasını diliyoruz''

''ÖNCÜLÜK EDECEĞİZ''

Sertifika programının ilk dersine katılan Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı şöyle konuştu:

Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak sektör liderliğimize yakışır şekilde bu tarz projelere imza atmaya devam edeceğiz. Gayrimenkul sertifika eğitimleri sonunda başarılı olanlara Ağaoğlu bünyesinde istihdam sağlayarak, büyümeye devam eden sektörümüze eğitimli, alanında uzman bireyler yetiştirmeye öncülük edeceğiz. Konusunda uzman kişiler tarafından verilecek eğitimlerde Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun deneyimli satış uzmanları ve satış müdürleri de bilgi ve tecrübelerini eğitime katılan arkadaşlarımızla paylaşacaklar. Konutder üyesi diğer şirketler de, bu eğitimi başarıyla bitiren arkadaşlarımıza iş imkânı tanıyacak’’

PROGRAM 8 HAFTA SÜRECEK

Nişantaşı Üniversitesi’nde, 8 hafta sürecek sertifika programında katılımcılar, 'Dünyada ve Türkiye’de gayrimenkul sektörü ne durumda?’, ‘Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun sektör liderliği’, ‘Etkin iletişim ve algı yönetimi’, ‘Müşteri ilişkileri yönetimi’, ‘Konuşma sanatı ve beden dili’, ‘Yüzler ve isimler’, ‘Takım çalışması ve motivasyon’, ‘Sağlıklı yaşam, kişisel trendler’, ‘Pazarlama ve satış teknikleri’, ‘Birebir satış’, ‘Gayrimenkul sektörü mevzuatı’, ‘Gayrimenkul değerlendirme’, ‘Bütçe planlama ve fiyatlandırma’ gibi hem satışa hem de sektöre yönelik eğitimler alacak.


"Gayrimenkul Uzmanlığı Sertifika Programı Başladı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap