Gaziantep Arena'da Geri Sayım Başladı

24 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Gaziantep Arena'da Geri Sayım Başladı
Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği Gaziantep Arena'da sona gelindi. Stadyumda çim ekim işlerine 15 gün içinde başlanacak...

Gazianteplilerin heyecanla beklediği Gaziantep Arena Stadyumu için geri sayım başladı. Baklava şeklindeki mimarisi ile dünyada bir ilk olacak olan Gaziantep Arena yeni sezonda maçlara ev sahipliği yapmaya başlayacak.

İnce işçiliği ve koltuk montajı devam eden Gaziantep Arena'da çim ekim işlemlerine ise 10-15 gün içerisinde başlanacak. Dışı rengarenk led ışıklarıyla süslenecek olan stadyum 33 bin seyirci kapasitesine sahip.Sporculara ait 4 adet soyunma odası, 1 basın toplantısı odası, 1 takım mağazası bulunacak olan Gaziantep Arena'da aynı zamanda restoran, minder sporları için antrenman salonu, VIP salonlar, revir, mescit gibi sosyal donatı alanları da yer alacak.Gaziantep Arena Stadyumu'nun çalışmalarını inceleyen TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan "Koltuk montajına başladığımız stadın saha zemininin çim ekimi işlemleri on beş gün içinde tamamlanmış olup UEFA standartlarında baklava simgesiyle inşa edilen Gaziantep Stadı bittiğinde Türk futboluna değer katacak" dedi.


"Gaziantep Arena'da Geri Sayım Başladı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap