Gaziantep Büyükpınar Sosyal Tesisi Açılıyor!

Gaziantep Şehitkamil'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

28 Eylül 2015
Gaziantep Büyükpınar Sosyal Tesisi Açılıyor!

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi tarafından Büyükpınar Mahallesi’nde yapılan sosyal tesis yakında hizmete açılıyor….

Şehitkamil Belediyesi tarafından Büyükpınar Mahallesi’ne kazandırılan Sosyal Tesisin son hazırlıkları yapılarak vatandaşın hizmetine sunulacak. Son çalışmaları yerinde inceleyen Şehitkamil İlçe Belediye Başkan Fadıloğlu, Sosyal Tesisin en kısa sürede vatandaşların hizmetine gireceğini dile getirdi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun daha önce taahhüt ettiği her mahalleye sosyal tesis projesiyle sosyal tesisi bulunmayan mahallelere sosyal tesis yapımı hızla devam ediyor. Büyükpınar Mahallesi’ndeki sosyal tesisin inşaat çalışmaları son aşamaya geldi. Son hazırlıkların yapıldığı Büyükpınar Sosyal Tesisi önümüzdeki günlerde vatandaşların hizmetine sunulacak. Büyükpınar Sosyal Tesisi yerinde inceleyen Fadıloğlu, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sosyal Tesisi bulunmayan her mahalleye Sosyal Tesis yapacaklarını dile getiren Fadıloğlu, “Yeni Mahalle olan köylere vermiş olduğumuz sözlerden ilki bitmek üzere. Büyükpınar Mahallesi’nde yapmış olduğumuz Sosyal Tesisin artık son aşamasına gelmiş bulunuyoruz. Bu dönem içerisinde 52 yine mahalle olan köyümüze Sosyal Tesis sözümüz vardı. Şuan 12 Mahallemizde Sosyal Tesis inşaatı devam ediyor. 4 Mahallemizde ise ihale süresi devam ediyor. İnşallah yılbaşına kalmadan 12 Mahallemizdeki Sosyal Tesisleri milletimize teslim etmiş olacağız. Tabi biz her zaman şunu söylüyoruz, şehrin merkezinde ne varsa kenarında da o olacak. Eğer köyler mahalle olduysa onlarında standartlarının mutlaka yükseltilmesi gerekiyordu. Burada ben muhtarlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar onların öncülüğü sayesinde yer bulmayla ilgili meselelerimizi çözdükten sonra tek çalışmaları yapıp inşaat safhasına getiriyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Şimdiden milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Büyükpınar Mahalle Muhtarı Halil Terlemez ise, “Mahallemizin bir Sosyal Tesise ihtiyacı vardı. Sağolsun Başkanımızın da bize vermiş olduğu söz üzerine çok güzel bir tesis yapıldı. Sosyal Tesisimiz bay-bayan taziye evi, muhtar odası ve doktor odasından oluşmakta. Bundan sonra taziyelerimizi burada kabul edeceğiz. Bunun yanı sıra büyük bir bahçe bulunmakta. Yaşlı vatandaşlarımız boş zamanlarını burada en iyi şekilde geçirebilecek. Öncelikle mahallemize böyle bir Sosyal Tesisin kazandırılmasından dolayı Belediye Başkanımıza ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Mahallemize böyle bir Sosyal Tesisin kazandırılmasından dolayı Belediye Başkanımıza ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM projesi 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak.

17 Ekim 2017


RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

Girişimciliğe teşvik edici çalışmalar yürüten RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da ç

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.