Gaziosmanpaşa'da 10 Bin Evi İlgilendiren Karar

Gaziosmanpaşa'da 9 mahalle için alınan acele kamulaştırma kararı için ev sahipleri yarın bir basın açıklaması yapacak. Ev sahiplerinin karara karşı 9 Mayıs'a kadar dava açmaları gerekiyor...

03 Mayıs 2016
Gaziosmanpaşa'da 10 Bin Evi İlgilendiren Karar Gaziosmanpaşa'da 9 mahalle için alınan acele kamulaştırma kararı için ev sahipleri yarın bir basın açıklaması yapacak. Ev sahiplerinin karara karşı 9 Mayıs'a kadar dava açmaları gerekiyor...

Gaziosmanpaşa'da Mevlana, Karayolları, Yıldıztabya, Pazariçi mahalleleri için alınan acele kamulaştırma kararı Danıştay tarafından iptal edilmişti. Ancak Gaziosmanpaşa halkı yeni bir kamulaştırma kararıyla karşı karşıya.

10 Nisan tarihli resmi gazete yayımlanarak yürürlüğe giren Gaziosmanpaşa Acele Kamulaştırma kararı binlerce ev sahibine yeniden sıkıntılı bir süreç yaşatıyor.

GAZİOSMANPAŞA ACELE KAMULAŞTIRMA KARARI ÇIKAN BÖLGELERİN TAM LİSTESİ

Bağlarbaşı, Karlıtepe, Küçükköy, Merkez, Sarıgöl, Silahtarağa, Yeni, Yenidoğan ve Yıldıztabya mahallelerini kapsayan acele kamulaştırma kararının 10 bin evi ilgilendirmesi söz konusu.

Karar karşı yarın bir basın açıklaması yapacakları belirtilen ev sahiplerinin karara karşı 9 Mayıs' kadar dava açmaları gerekiyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.