Gedizler Evre 2 Projesinde Yüzde 5 Peşinatla

İstanbul Sancaktepe'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

31 Mart 2016
Gedizler Evre 2 Projesinde Yüzde 5 Peşinatla

Sancaktepe’de yükselen Evre projesinin ikinci halkası satışa çıktı. İkinci Evre Gedizler projesinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor...

Gedizler Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’de hayata geçirilen Evre 2 projesinde toplam 323 konut yer alıyor.

497 BİN 200 TL’YE 3+1
Gedizler Evre 2 projesinde büyüklükleri 141 ile 216 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Gedizler Evre 2 fiyatları ise 497 bin 200 TL’den başlıyor.

DÜŞÜK PEŞİNAT VE VADE FARKSIZ TAKSİTLE
Peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 12 indirim fırsatının sunulduğu Evre 2 Sancaktepe projesinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projede yüzde 50 peşinat verildiğinde kalan konut bedeli ise 48 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

28 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen Evre 2 Gedizler projesinde konut teslimlerinin ise Mayıs 2018’de yapılması planlanıyor.

Proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne 15 dakika, 4 bin 100 yataklı Şehir Hastanesi’ne 3 dakika, Sancaktepe Üsküdar metrosuna 2 dakika, 3. Boğa Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısına yakın mesafede yer alıyor.

Evre 2 projesinin sosyal olanakları arasında ise;
-Güvenlik
-Otopark
-Çocuk oyun alanları
-Güneşlenme alanları
-Sauna
-Fitness salonu
-Havuz başı cafe
-Çok amaçlı spor salonu
-Açık hava plates alanı
-Çocuk havuzu yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.