• Diğer Haberler
  • Gemlik Kent Meydanı İçin Kamulaştırılan Binalar Yıkılıyor

Gemlik Kent Meydanı İçin Kamulaştırılan Binalar Yıkılıyor

Bursa Gemlik'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

27 Ekim 2015
Gemlik Kent Meydanı İçin Kamulaştırılan Binalar Yıkılıyor

Gemlik Ahmet Dural Kent Meydanı için kamulaştırılan binaların yıkım çalışmaları başladı...

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Gemlik'te hayata geçirilen Ahmet Dural Kent Meydanı için kamulaştırılan binaların yıkımına başlandı. Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar 1000 metrekare alan için 3 milyon TL'lik kamulaştırma yapmıştı. Son olarak ise 2 Milyon TL'lik harcama ile 600 metrekarelik alanı daha meydana kattı.

Yıkım çalışmalarını yerinde inceleyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, "Gemlik meydanını sahille buluşturan önemli bir vizyon projeyi hayata geçirme yolundaki çalışmalarımız devam ediyoruz. Gemlik de hızlı bir dönüşüm içinde. Bir taraftan biz proje kapsamında kamulaştırma ve yıkım çalışmalarını yaparken, Gemlik Belediyemiz de yeni yapılan Asım Kocabıyık Camiinde imalatları tamamlanma aşamasına getiriyor. Daha sonra caminin bulunduğu alanın da meydana katılmasıyla burada büyük bir alan kazanılmış olacak. Burası Gemlik’in vitrini olacak” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.