Gemlik Malmüdürlüğü 5 arsasını satıyor

Gemlik Malmüdürlüğü 5 arsasını 17 Ağustos’ta ihale yöntemi ile satacağını açıkladı.

02 Ağustos 2017
Gemlik Malmüdürlüğü 5 arsasını satıyor Gemlik Malmüdürlüğü mülkiyetindeki 5 arsayı 17 Ağustos 2017 tarihinde saat 11.00’da satışa çıkaracağını duyurdu. İhale, Gemlik Malmüdürlüğü Makam odasında düzenlenecek.  Satışı yapılacak olan arsaların ihalesi ‘açık teklif’ usulü ile gerçekleşecek. İhaleye çıkacak arsaların büyüklükleri 602 metrekare ile 9 bin 397 metrekare arasında değişiyor. Arsalar için toplam 4 milyon 271 bin TL tahmini satış bedeli belirlendi.

İhaleye katılmak isteyenlerin; ihale başlangıç saatine kadar yatıracakları geçici teminat makbuzu ve teminat mektubu (teminat mektupları idare ilgili bankaya teyit ettirilecektir), nüfus müdürlüğünden onaylı adres belgesi ve nüfus cüzdan örneği ile özel kişiler adına vekaleten ihaleye giren kişilerden noterden onaylı vekaletname ile tüzel kişilerden ise 2017 yılı içerisinde alınan sicil kaydı, teklifte bulunacak kişilerden noterden tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri veya imza beyanı ile birlikte ihale saatinde komisyon huzurunda hazır bulunmaları gerekiyor.

Ayrıca arsalarla ilgili şartname ve ihale dosyası mesai saatleri içerisinde Gemlik Malmüdürlüğü Milli Emlak Servisinde ücretsiz görebiliyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.