Gemlik Malmüdürlüğü’nden 1.8 Milyon TL'ye Satılık Arsa

Bursa Gemlik'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

22 Mart 2016
Gemlik Malmüdürlüğü’nden 1.8 Milyon TL'ye Satılık Arsa

Gemlik Malmüdürlüğü mülkiyeti hazineye ait olan arsayı 1.8 milyon TL'ye satışa çıkarıyor...

Gemlik Malmüdürlüğü mülkiyeti hazineye ait olan arsayı satışa çıkarıyor. Bursa Gemlik Kurşunlu'da 259 ada 1 parselde yer alan arsa 7 bin 333 metrekare alana sahip.

İmarda "Spor Tesis Alanı" olarak gözüken arsanın bedeli 1 milyon 856 bin TL, geçici teminat bedeli ise 464 bin TL olarak belirlendi. Söz konusu arsanın ihalesi 12 Nisan 2016 tarihinde saat 10:40'da yapılacak.

gemlik

Arsanın ihalesi açık teklif usulüyle Gemlik Malmüdürlüğü makam odasında gerçekleşecek. İhale şartnamesi ve ihale dosyası mesai saatleri içerisinde Gemlik Malmüdürlüğü Milli Emlak Servisinde ücretsiz görebilir.

İhaleye katılacaklardan istenen belgeler;

- Geçici teminat makbuzu ve teminat mektubu (teminat mektupları idare ilgili bankaya teyit ettirilecektir.)
- Nüfus Müdürlüğünden onaylı adres belgesi ve nüfus cüzdan örneği ile özel kişiler adına vekaleten ihaleye giren kişilerden noterden onaylı vekaletname ile Tüzel kişilerden ise 2016 yılı içerisinde alınan sicil kaydı
- Teklifte bulunacak kişilerden noterden tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri veya imza beyanıHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.