Gemlik Malmüdürlüğü’nden 7.3 Milyon TL’ye Satılık Arsa

01 Şubat 2016
PAYLAŞ
Gemlik Malmüdürlüğü’nden 7.3 Milyon TL’ye Satılık Arsa

Gemlik Malmüdürlüğü 2 arsasını 7 milyon 361 bin TL'ye satışa çıkarıyor...

Gemlik Malmüdürlüğü Gemlik Kurşunlu Çiftlik mevkiinde yer alan 2 arsasını satışa çıkarıyor. Tapuda konut alanı olarak belirtilen arsaların toplam muhammen bedeli 7 milyon 361 bin TL olarak belirlendi. Arsaların ihalesi 24 Şubat 2016 tarihinde 10:30 ve 11:00 saatlerinde yapılacak.

gemlik

Geçici teminat bedelleri 438 bin 125 TL ve 1 milyon 402 bin 125 TL olan arsaların ihalesi Gemlik Malmüdürlüğü Makam odasında gerçekleşecek. İhaleye ilişkin şartname ve dosya mesai saatleri içinde Gemlik Malmüdürlüğü Milli Emlak Servisinde ücretsiz olarak görülebilir.

İhaleye katılacak isteklilerin;

- İhale başlangıç saatine kadar yatıracakları geçici teminat makbuzu ve teminat mektubu (teminat mektupları idare ilgili bankaya teyit ettirilecektir.)
- Nüfus Müdürlüğünden onaylı adres belgesi ve nüfus cüzdan örneği ile özel kişiler adına vekaleten ihaleye giren kişilerden noterden onaylı vekaletname
- Tüzel kişilerden ise 2016 yılı içerisinde alınan sicil kaydı,
- Teklifte bulunacak kişilerden noterden tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri veya imza beyanı ile birlikte ihale saatinde komisyon huzurunda hazır bulunmaları gerekiyor.


"Gemlik Malmüdürlüğü’nden 7.3 Milyon TL’ye Satılık Arsa" haberine ait yorum yok

Yorum Yap