Genç Ünlülerin Evleri

19 Aralık 2015
PAYLAŞ
Genç Ünlülerin Evleri

Gösteri dünyasının bazı ünlüleri daha 30 yaşına basmadan herkesin hayalini kurduğu malikanelere sahip oldu. İşte genç ünlülerin evleri...

Son dönemde Hollywood'un yükselen genç yıldızlarından Jennifer Lawrence California'daki Hidden Hills'te bulunan bu malikaneyi 6.4 milyon dolara satın aldı.

jennifer

 

jennifer 2

jennifer 3

Alacakaranlık serisiyle adını duyuran Robert Pattinson ise  Hollywood Hills'teki evini 2.2 milyon dolara aldı. 29 yaşındaki genç aktörün evi diğer ünlü evleriyle kıyaslandığında mütevazı kalıyor.

robert 2 robert 3 robert 4 robert

Genç şarkıcı Iggy Azalea'nın malikanesi ise Tarzana California'da yer alıyor. 25 yaşındaki şarkıcı bu malikaneyi sevgilisi Nick Young ile birlikte 3.45 milyon dolara aldı.

iggy 2

iggy 3

iggy

Müzik dünyasının en çok kazanan isimlerinden Lady Gaga'nın malikanesi Malibu'da yer alıyor. 29 yaşındaki ünlü şarkıcı malikanesini 23 milyon dolara sahip oldu.

gaga 2 gaga 3 gaga

Hough, Yıldızlarla Dans adlı yarışmayla tanınan 27 yaşındaki Julianne Hough'un Hollywood Hills'teki evinin değeri 1.9 milyon dolar.

julianne 2

julianne

Pretty Little Liars dizisi ile adını duyuran Lucy Hale California Studio City'deki malikanesini 1.7 milyon dolara satın aldı.

lucy 2

lucy
Keira Khightley'in Londra'raki evi. Güzel oyuncu burayı 6.5 milyon dolara satın aldı.

keira 2

keira 3

keira


"Genç Ünlülerin Evleri" haberine ait yorum yok

Yorum Yap