Gloria Park Ayayorgi ile Çeşme'de lüks ve ayrıcalıklı yaşam

Temelsan İnşaat tarafından Dalyan'da hayata geçirilen Gloria Park Ayayorgi, hemen teslim daireleriyle eşsiz bir yaşamın kapılarını aralıyor.

21 Temmuz 2017
Gloria Park Ayayorgi ile Çeşme'de lüks ve ayrıcalıklı yaşam 17 bin metrekare arsa üzerinde yükselen Gloria Park Ayayorgi projesinde beş farklı tipte 26 villa bulunuyor. 4+1 ve 6+1 konut tiplerinin yer verildiği projede Aqua, Terra ve Lux tasarım serileri tercih edildi. Aqua serisi net 225 metrekare büyüklükte olacak şekilde tasarlanırken Terra net 228 ve Lux net 335 metrekare büyüklükte tasarlandı.

GLORİA PARK AYAYORGİ FİYAT LİSTESİ

Temelsan inşaat imzası taşıyan Gloria Park Ayayorgi projesinde teslimler hemen gerçekleştiriliyor. Projede 4+1 daireler 1 milyon 750 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılırken 6+1 daireler 2 milyon 250 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor. Ayrıca Gloria Park Ayayorgi projesinde banka kredisi ile konut satın alabilmek mümkün.

ÇEŞME'NİN EN ÖZEL BÖLGESİNDE LÜKS YAŞAM FIRSATI

Gloria Park Ayayorgi projesi Çeşme'nin Dalyan bölgesinde yer alan Aya Yorgi Koyu'nda inşa edildi. Muhteşem Dalyan doğasını Ege Denizi'nin eşsiz güzellikleriyle bütünleştiren proje konumuyla göz dolduruyor. Doğayla iç içe bir yaşam fırsatı sunan Gloria Park Ayayorgi, yaz aylarının dışında da bir hayat sürme isteğini uyandırıyor. Projede yer alan konutlar son derece modern bir tasarım örneği sunarken teknik açıdan da projeden konut sahibi olanların hayatını ayrıcalıklı kılacak imkanları barındırıyor.

Muhteşem konumunu ve konut özelliklerini sunduğu sosyal olanaklar ile destekleyen Gloria Park Ayayorgi, güvenlik ve otopark imkanını barındırıyor. Aynı zamanda yüzme havuzu, güneşlenme alanı ve sauna olanaklarının yer verildiği projede fitness merkezi de bulunuyor


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.