Gökçadır Boutique’den 215 bin TL’ye akıllı ev

Bursa Nilüfer’de Gökçadır imzasıyla yükselen Gökçadır Boutique, akıllı ev sistemiyle tasarladığı konutlarını 215 bin TL’den başlayan satıyor.

08 Ağustos 2017
Gökçadır Boutique’den 215 bin TL’ye akıllı ev Gökçadır İnşaat’ın Bursa Nilüfer’de hayata geçirdiği Gökçadır Boutique projesi 215 bin TL’den başlayan fiyatlarla 2+1 ev sahibi olma imkânı sunuyor. Projedeki 3+1 konutların fiyatları ise 287 bin TL ile 312 bin TL arasında değişiyor. Gökçadır Boutique projesi ev sahibi olmak isteyenlere banka kredisi ve kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuyor.

SALON VE MUTFAKTAN GEÇİLEBİLEN ÖZEL BALKONLAR

Toplam bin 645 metrekare alan üzerinde yükselen proje, 11 katlı tek blok olarak tasarlanıyor. Gökçadır Boutique, 2+1 ve 3+1 daire tipindeki 30 konuttan meydana geliyor. Projedeki konutların büyüklükleri ise net 97 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca projedeki her dairede mutfak ve salona açılan 20 metrekare büyüklüğünde özel balkonlar da bulunuyor.

Akıllı ev sistemiyle dizayn edilen Gökçadır Boutique, sunduğu sosyal donatılarla da bulunduğu konumun yaşam standartlarını değiştirmeyi hedefliyor. Projede çocuk oyun alanları, sauna, fitness salonu, yürüyüş alanları, güneşlenme terası, güvenlik ve otopark özellikleri bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.