• Emlak Haberleri
  • Göl manzaralı Valentium Ispartakule’de Ön Talep Dönemi Başladı

Göl manzaralı Valentium Ispartakule’de Ön Talep Dönemi Başladı

Aşçıoğlu’nun yeni projesi Valentium Ispartakule’de ön satışlar başladı..

26 April 2023
Göl manzaralı Valentium Ispartakule’de Ön Talep Dönemi Başladı Aşçıoğlu’nun yeni projesi Valentium Ispartakule’de ön satışlar başladı..

İstanbul’un birçok semtinde arz sıkıntısı yaşandığını, şehrin merkeze yakın farklı bölgelere doğru genişlerken altyapı ile ulaşım yatırımlarının da bu bölgelere yapıldığını ve Ispartakule’nin de bu bölgelerin başında gelen bir semt olduğunu belirten Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Aşçıoğlu, inşa edecekleri Valentium Ispartakule’ye dair şu bilgileri verdi:

“Ispartakule, ulaşım çeşitliliği veözellikle yeni İstanbul Havalimanı’na ulaşım kolaylığından dolayı her geçen gün değerine değer kadar katan bir konum. Bölge çarpık yapılaşmadan uzak, tamamen düzenli yapılaşma planlaması, Bahçeşehir’deki okullar bölgesine olan yakınlığı ve 2029 yılında M7 Metro Hattı’na kavuşacak olmasından dolayı bir nevi Göktürk’ün alternatifi gibi düşünebileceğimiz bir değere sahip. Proje alanımız ise TEM’e sadece 4 kilometre mesafede bulunuyor, yani TEM gibi çok önemli bir ulaşım ağına çok yakın bir mesafede ancak gürültüsünden ve kirliliğinden uzak. Proje geliştirme süreci öncesinde bağımsız araştırma kuruluşlarıyla birlikte pazar araştırmaları ve anketler yaptık. Mimari çözümlerde ve özellikle sosyal alanlarda üzerinde titizlikle çalıştığımız projemizde; 1+1’den, 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde 574 adet geniş teraslı, balkonlu ve bahçeli dairenin yeralacak. Ön talep almaya başladığımız Valentium Ispartakule’nin yüzde 70’ini peyzaj alanına ayırdık. Blokları birbirinin manzarasını kesmeyecek şekilde tasarlarken, bloklar arası mesafeyi 60 metreden fazla tutarak ortada çok geniş sosyalleşme alanların olduğu bir peyzaj projesi tasarladık. Göl manzaralı etkinlik alanları dışında, kapalı havuzdan özel sinema salonuna, kapalı/açık çocuk oyun fitness, sauna, Türk Hamamı, buhar odası ve masaj odasına kadar 2 farklı geniş sosyal tesisleriyle Valentium Ispartakule’nin tüm blokları, etkileyici bir göl manzarasına sahip…”

Aşçıoğlu’ndan iki Yeni Proje

Gayrimenkul sektöründe 55 yılı geride bırakan Aşçıoğlu, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında toplam değeri 5 milyar TL olan Bahçeşehir ve Ispartakule projelerini satışa sunuyor. Aşçıoğlu’nun yarattığı istihdam sayısı bu iki yeni projeyle 3 bine çıkacak.

İstanbul’un planlı ve modern semtlerinden biri olan Bahçeşehir’de butik bir yaşam sunacak olan Bahçeşehir Projesinin bölgenin dokusuna uygun bir şekilde modern bir mimari yaklaşımla inşa edileceğini açıklayan İrfan Aşçıoğlu, önümüzdeki dönemde ön taleplerin toplanmaya başlayacağı projeleri ile ilgili şu ön bilgileri verdi:

“Etkileyici cephesi, geniş peyzaj alanı ile aile yaşamının tüm beklentisine uygun şekilde tasarladığımız projemiz, zemin+ 6 katlı toplam 4 bloktan oluşacak. Yalnızca 129 ailenin yaşayacağı projemiz sadece Aşçıoğlu kalitesindeki konutlarda oluşacak ve ofis, dükkân, otel vb. ticari üniteler yer almayacak. Geniş balkonlu, teraslı veya bahçeli dairelerin seçenekleri 2+1’den 6+1’e kadar değişiklik gösterecek. Bahçeşehir projemiz ile dünyada en fazla tercih edilen çevre dostu bina derecelendirme sistemi LEED Yeşil Bina Sertifikası almayı hedefliyoruz.”


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum