Gold Wings 2 Ankara’da 595 Bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı

Deso İnşaat, estetik ve konforu birleştirdiği, birbirinden farklı özellikler sunan 4+1 dairelerden oluşan Gold Wings 2 projesini Kasım 2017’de teslim edecek.

20 Temmuz 2017
Gold Wings 2 Ankara’da 595 Bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı Deso İnşaat, estetik ve konforu birleştirdiği, birbirinden farklı özellikler sunan 4+1 dairelerden oluşan Gold Wings 2 projesini Kasım 2017’de teslim edecek.

Deso İnşaat, Ankara Yenimahalle’de yükselttiği projesi Gold Wings 2’yi teslim etmeye hazırlanıyor. Bu yılın Kasım ayında teslim edilmesi planlanan projede toplam 77 konut yer alıyor.

Lüks bir yaşam alanı sunmayı hedefleyen Gold Wings 2 projesi, 2 adet 85 metrekare bahçesi ve kış bahçesi olan 4+1 daire, 2 adet 25 metrekare bahçesi olan 4+1 daire, 1 Adet 18 metrekare  bahçesi olan 4+1 daire, 66 adet 4+1 daire, 4 adet 16. katta 1 7+1 teras bahçeli dublex daire ve 2 adet 2 7+1 dublex daireden oluşuyor. Peşin ya da banka kredili konut sahibi olma fırsatı sunan projedeki konutlar, 595 bin TL’den başlayıp 695 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Konfor ve doğayı bir araya getirerek, 7000 metrekareyi yeşil alana ayıran Gold Wings 2 projesi, sosyal donatılarıyla da yatırımcılara ayrıcalıklı bir yaşam alanı sağlıyor. Projenin sosyal donatıları arasında tenis kortu, voleybol, basketbol ve futbol sahası, koşu, bisiklet, yürüyüş yolu, fitness salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, dev satranç alanı, dinlenme-seyir terasları yer alıyor. Ayrıca dairelerde misafir otoparkı hizmeti de bulunuyor. Proje, 300 metrekarelik gölet, şelale ve doğu batı yönlerinde izleyen akarsu ve ahşap köprülerle dairelerin içini değil dışındaki yaşam alanını da estetik hale getirmeyi amaçlıyor.

Gold Wings projesi, özel korumalı duvarları 7/24 kamera sistemi her daireye özel şifreli giriş çıkış kontrolü, gaz ve su dedektörleri, özel yangın sistemi gibi özelliklerle de ev sahibi olacakların güvenliğine özel bir önem veriyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’nda 18. proje olma özelliği taşıyan Sinpaş Gökorman projesinin lansmanını

22 Eylül 2017


Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Türkiye’de hazır ofis alanları ile ilgili faaliyetlerini yürüten Regus, Türkiye’deki ofis alanı yatı

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat