Google İstanbul Ofisi

06 Temmuz 2015
PAYLAŞ
Google İstanbul Ofisi

Herkesin kadrosunda yer alabilmek için yanıp tutuştuğu Google şirketi, İstanbul ofisinin kapılarını açtı. İşte Google İstanbul ofisi...

ABD’nin teknoloji devi Google, Türkiye’deki ofisini iki kat büyüttü. Çalışanlarına oyun oynayacakları rahat ve eğlenceli bir ortam sunan Google, yeni ofisinde en dikkat çekici detaylardan biri ise şirket çalışanları için dizayn ettiği uyku odaları...

Ofis dekorasyonu kavramına farklı bir bakış açısı getiren şirketlerin başında gelen Google, çalışanlara sunduğu sıradışı olanaklarla 'Google Ofisi' adında yeni bir akım başlattı.

Türkiye’de de 2012 yılında özel tasarımlı yeni bir ofis açan Google, bu ofisini katlayarak büyütmeye devam ediyor.

Dekorasyonu alanlarında uzman iç mimarlar tarafından dizayn edilen ofis yaklaşık 8 ayda tamamlandı. Tüm Google ofislerinde olduğu gibi bu ofiste de şirketin tüm farklılığını yansıtan özgün detaylara yer verildi.

İstanbul Levent’te bulunan Google’ın yeni ofisinde yok yok!

Ofiste en dikat çekici bölüm uyku odası. Eski ofisinde çalışanlarına özel masaj odasına yer veren Google, bu kez çalışanların uyuması için özel bir oda tasarladı. Ses geçirmeyen kulaklık takan Google çalışanları uyku kapsülünün ön kısmını kapatıyor ve burada dilediği kadar uyuyabiliyor.

Google İstanbul ofisinin bir diğer ilginç bölümü de ‘ŞŞŞŞŞ’ adındaki kafa dinleme odası... Bu odada kesinlikle konuşmak ve gürültü yapmak yasak!

İşte Google İstanbul ofisinden fotoğraflar :


"Google İstanbul Ofisi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap