Graniser Seramik’ten Doğaya Dönüş Ürünleri!

İnşaat malzemeleri sektörünün önde gelen markalarından Graniser Seramik 'doğaya dönüş' ürünleriyle öne çıkıyor.

25 Ağustos 2015
Graniser Seramik’ten Doğaya Dönüş Ürünleri!

İnşaat malzemeleri sektörünün önde gelen markalarından Graniser Seramik 'doğaya dönüş' ürünleriyle öne çıkıyor.

60'a yakın ülkenin ev ve ofis hayatına ahşap ve mermer görünümlü doğal dekorasyon tarzını yansıtan kazandıran Graniser Seramik, seramikte doğaya dönüş trendine öncülük ediyor.

Dekorasyonda fark yaratan çekici ürünlere imza atan Graniser Seramik Genel Müdür Yardımcısı Baybars Genç, seramik dünyasında doğaya ve doğallığa dönüş yaşandığını belirtiyor. Graniser Seramik'in bu trende öncülük eden markaların başında geldiğini ifade eden Genç, 2013 yılında 'doğa' temasıyla hayata geçirdikleri ürünlerin trend yaratan bir koleksiyon olarak büyük beğeni kazandığını ve yeni bir moda oluşturmayı başardığını kaydediyor.

Doğaltaş ve ahşap desenleri yoğun olarak kullandıkları koleksiyonun Türk ve İtalyan tasarımcılar tarafından hazırlandığına değinen Genç, Türkiye'de olduğu gibi dünyanın önde gelen fuarlarından UNICERA'da da büyük ilgi gören firmaların arasında yer aldıklarını belirtiyor.

60'A YAKIN ÜLKEYE İHRACAT

Genç, ahşap ve mermer görünümlü, doğal renkleri dekorasyona taşıyan ürünleriyle Türkiye'nin yanı sıra ihracat yaptıkları 60'a yakın ülkenin ev ve ofis yaşamına farkındalık yaratan bir tasarım anlayışını yansıttıklarını ifade ediyor.

Özellikle son yıllarda doğallığı yansıtan soft renklerin büyük ilgi gördüğünü kaydeden Genç, Graniser Seramik'in zengin ürün gamıyla her türlü doğal desen ve dokuyu seramiğe uygulayabildiğini ve müşterilerine özel ürünler üretebildiğini söylüyor. Genç, gelişmiş dijital baskı teknolojisi ve yaratıcı düşüncenin verdiği özgürlük sayesinde fark yaratan Graniser Seramik'in doğaltaş, mermer ve ahşap desenli, geometrik rölyefli yeni serilerinin 2015 yılında da yaşam alanlarının fonu olmaya devam edeceğini vurguluyor.

Seramik sektöründe en önemli faktörün inovasyon olduğunu ifade eden Genç, yeni trendleri yenilikçi bir yorumla değerlendirmenin büyük önem taşıdığını belirtiyor. Bu yönde en güçlü desteği AR-GE departmanının verdiğini söyleyen Genç, dünya çapındaki tasarımcıların geliştirdiği özgün ve doğal görünümlü ürünler sayesinde Graniser Seramik'in uluslararası düzeyde ses getirmeyi başardığını ifade ediyor. Genç, Graniser Seramik'in diğer ürünlerinde olduğu gibi doğadan esinlenen ve doğallığı öne çıkaran ürünlerinin yarısından fazlasını İsrail, Kanada, Kuzey Avrupa, Yunanistan ve Almanya için ürettiğini de sözlerine ekliyor.

GRANİSER SERAMİK HAKKINDA

1999 yılında kurulan Graniser Seramik, seramik sektörünün genç bir kuruluşu olarak kısa bir zamanda hızlı bir büyüme kaydederek Türkiye'nin lider seramik karo üreticileri arasında yer almayı başardı. Üretim faaliyetlerini Akhisar Manisa'da 275 dönüm üzerinde yer alan fabrikasında sürdüren Graniser Seramik, 22 milyon metrekare üretim kapasitesine sahip üretim tesisinde dokuz fırını ve 17 üretim bandı ile faaliyet gösteriyor. Çeşitli ebat ve tasarımda yaklaşık 5.000 çeşit tek ve çift pişirim duvar karoları ile sırlı granit ve bordür üreten Graniser Seramik, dünyanın farklı ülkelerindeki müşterilerilerine üstün nitelikli ürünler sunuyor. 1000'i aşkın uzmanıyla trend yaratan ürünlere imza atan Graniser Seramik, üretiminin yüzde 52'sini ihracata yönelik gerçekleştiriyor ve İsrail, Kanada, ABD, Yunanistan, Almanya ve kuzey Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 60'ı aşkın ülkeye ihracat yapıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


DAP Yapı İzmir'de ilk kez proje hayata geçirecek

DAP Yapı İzmir'de ilk kez proje hayata geçirecek

İstanbul'da birçok konut projesine imzasını atan DAP Yapı, yeni rotası olarak İzmir'i belirledi.

13 Ağustos 2017


Hasanoğlu İnşaat ve Suudi Arabistanlı Alasiri iş birliği yapacak

Hasanoğlu İnşaat ve Suudi Arabistanlı Alasiri iş birliği yapacak

Hasanoğlu İnşaat Suudi Arabistanlı Alasiri ile ortaklık gerçekleştiriyor. İki firma ilk olarak Bahçe

11 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat