Green Life Mudanya Projesi'nde sona gelindi

289 bin TL'den başlayan fiyatlarıyla uygun fiyata lüks daire sahibi olma fırsatını sunan Green Life Mudanya'da Ekim ayında teslimlerin yapılması bekleniyor.

26 Temmuz 2017
Green Life Mudanya Projesi'nde sona gelindi Suat Yıldız inşaat ve Sıcakyüz İnşaat ortaklığıyla Bursa'nın Mudanya ilçesinde yükselen Green Life Mudanya Projesi, yeni başlangıçlar için hazır hale geliyor. Ekim ayında tamamlanması planlanan proje, 9 bin 561 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 5+2 konut tipleri yer alıyor.

Toplam 81 konuta yer verilen Green Life Mudanya Projesi'nde uygun fiyatlar dikkat çekiyor. Projede 2+1 dairelerin fiyatı 289 bin TL ile 309 bin TL arasında değişirken, 3+1 daireler 369 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Green Life Mudanya'da 5+2 dairelerde ise fiyatlar, 649 bin TL'den başlıyor.

Sunduğu konforlu ve lüks yaşam için uygun sayılabilecek bir fiyat politikası benimseyen Green Life Mudanya, bunun yanı sıra kolay ödeme planı da sunuyor. Projede yüzde 30 peşinat, kalan miktarı banka kredisi ile ödemek mümkün.

Suat Yıldız İnşaat ve Sıcakyüz İnşaat ortaklığının doğurduğu tecrübe ile Mudanya'nın Halitpaşa bölgesinde yükselen Green Life Mudanya, avantajlı konumuyla da şehir içerisinde güvenli ve huzurlu bir hayat sunuyor. Hükümet Konağı'na bin 900 metre uzaklıkta yer alan proje aynı zamanda birçok AVM ve okul ya da hastane gibi kuruluşlara yakınlığıyla avantaj sağlıyor.

Çalışmalarda sona yaklaşılan Green Life Mudanya'da çevre geliştirme çalışmaları da devam ediyor. Projede sauna, yüzme havuzu, peyzaj alanının yanı sıra güvenlik ile otopark hizmeti, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru gibi birçok sosyal olanak yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.